Promocja: kupujesz LG G7 ThinQ, a dostajesz też robota BB-9E i voucher na wymianę uszkodzonego ekranu | Tabletowo.pl

Promocja: kupujesz LG G7 ThinQ, a dostajesz też robota BB-9E i voucher na wymianę uszkodzonego ekranu

Dołącz do dyskusji 0

LG G7 ThinQ jest dostępny w Polsce od miesiąca. Gdyby ktoś pytał: nie, smartfon jeszcze nie staniał. Do jego zakupu i zapłacenia pełnej ceny kusi jednak gratis w postaci robota BB-9E Star Wars i vouchera na bezpłatną wymianę uszkodzonego (nawet z winy użytkownika) ekranu. Łączna wartość prezentów to ponad 1000 złotych.

Jeśli interesowaliście się ofertą przedsprzedażową LG G7 ThinQ, z pewnością odnieśliście wrażenie, że producent już dawał klientom takie gratisy. I macie rację, jednak wygląda na to, że akcję promocyjną postanowiono przedłużyć aż do 29 czerwca 2018 roku. Dzięki temu na robota BB-9E Star Wars i voucher na bezpłatną wymianę uszkodzonego (nawet z winy użytkownika) ekranu może liczyć więcej osób.

Aby skorzystać z oferty, należy kupić LG G7 ThinQ u jednego z partnerów, np. w >Media Expert<, a następnie wejść na >stronę promocji< i zarejestrować sprzęt, jednak nie później niż do 6 lipca 2018 roku. Jeśli ktoś przegapi ten termin – jego strata.

Promocja na LG G7 ThinQ w Media Expert

Po poprawnej rejestracji produktu i zakupu, do klienta wysłaną zostaną nagrody. Pierwszą z nich jest robot BB-9E Star Wars o rynkowej wartości 549 złotych, natomiast druga to voucher na jednorazową, bezpłatną wymianę uszkodzonego wyświetlacza w LG G7 ThinQ (jego wartość to 529 złotych). Kupon będzie ważny do 1 czerwca 2019 roku. Łączna wartość gratisów to 1078 złotych.

Przy okazji jeszcze dodam, że recenzja LG G7 ThinQ pojawi się na naszej stronie już jutro!

REGULAMIN AKCJI PROMOCYJNEJ „LG G7 ThinQ” dla smartfonów LG G7 zakupionych w MEDIA EXPERT (PDF)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona