Promocja: LG G4 w Auchan w dobrej cenie

LG G4 może i nie jest najnowszym smartfonem, a mimo to nadal można go kupić w większości sklepów z elektroniką. Ale nie tylko. W dodatku właśnie w jednym z marketów, do którego najczęściej chodzimy po artykuły spożywcze oraz te, z działu chemia, można go kupić w sporo niższej cenie.

Jak doniósł nam jeden z naszych Czytelników, w Auchanie, ulokowanym w CH Krokus w Krakowie, LG G4 kosztuje jedynie 1199 złotych (i 66 groszy ;)), podczas gdy regularna cena wynosi 1462,99 złotych. To naprawdę świetna oferta. Według porównywarek, za ten smartfon w innych sklepach z elektroniką również  trzeba zapłacić ~1500 złotych. W dodatku, sądząc po opisie, dostępne są dwie wersje kolorystyczne: czarna i brązowa.

300 złotych oszczędności bez wątpienia kusi. Szczególnie, że mowa tu o egzemplarzach z magazynu, a nie z wystawy, a więc nówkach-sztukach. Urokowi obniżonej ceny uległ nawet nasz Czytelnik, który podesłał nam informacje o tej promocji. Nie wiemy jednak, czy oferta dotyczy wszystkich Auchanów w całej Polsce. Nie jest ona bowiem wyszczególniona w gazetce.

Dlatego prośba do Was: jeżeli ktoś w innym mieście widział, że i w tamtejszym markecie LG G4 można kupić za 1199,66 złotych, dajcie proszę znać w komentarzach. Będę wdzięczny!

Dzięki gladi za info i zdjęcie!