Promocja: Lenovo Phab 2 Pro tylko dziś tańszy o 300 złotych. Ale trzeba się spieszyć 18
Fot: producenta

Promocja: Lenovo Phab 2 Pro tylko dziś tańszy o 300 złotych. Ale trzeba się spieszyć

Lenovo Phab 2 Pro to pionierska wizja zagospodarowania potencjału Google Tango, czyli podejścia giganta z Mountain View do rozszerzonej rzeczywistości. Jeśli chcecie kupić ten smartfon w dobrej cenie, spieszcie się!

Lenovo Phab 2 Pro, dzięki swojemu rozbudowanemu aparatowi fotograficznemu, potrafi ”rozszerzyć” otaczającą nas rzeczywistość. Wyposażono go bowiem w aż cztery aparaty: główny zestaw składa się z obiektywu 16 Mpix RGB, kamery głębi oraz aparatu z obiektywem typu ”rybie oko” (do szerokokątnych ujęć panoramicznych). Z przodu natomiast mamy kamerkę o rozdzielczości 8 Mpix.

Moduły te ściśle współpracują z oprogramowaniem Tango. Efektem tej kooperacji są wirtualne elementy wyskakujące na ekranie smartfona, które można nakładać na otaczającą nas rzeczywistość. Tyle słowem streszczenia potencjału urządzenia dla tych wszystkich, którym ta premiera mogła umknąć.

Teraz przejdźmy do oferty promocyjnej. Otóż w ramach akcji „Gorący strzał”, prowadzonej przez sieć sklepów x-kom, Lenovo Phab 2 Pro został przeceniony o 300 złotych, dzięki czemu jego finalna cena zamyka się w kwocie 1999 PLN. Czy warto? Na pewno jest to akcja jak najbardziej godna pochwały. Jeśli ktoś się nosił z zakupem, właśnie zyskał ku temu niezły pretekst. Szczególnie, że aktualnie jest to najlepsza oferta na rynku.

Jest jednak mały haczyk: trzeba się naprawdę spieszyć, ponieważ w puli zostało dosłownie kilka sztuk. A więc: kto pierwszy, ten lepszy.

_
Weekend to idealny czas, by ruszyć szare komórki. Pamiętajcie o naszym konkursie organizowanym wspólnie z x-kom, w którym do wygrania Lenovo Moto 360 sport!

Źródło: x-kom dzięki gsmmaniak.pl