Promocja: Lenovo Moto X Play (czarna) za 1049 złotych

Seria Moto X nie doczekała się (jeszcze?) w tym roku odświeżenia, ponieważ Lenovo zaprezentowało ostatnio dwóch przedstawicieli zupełnie nowej linii Moto Z. Mimo to, ceny członków tej pierwszej sukcesywnie spadają. Tym razem mamy do czynienia z obniżką ceny Moto X Play.

Smartfon jest bohaterem dzisiejszego Gorącego strzału w x-kom. Zamiast 1199 złotych, trzeba za niego zapłacić 1049 złotych. Patrząc na porównywarki cenowe, jest to aktualnie najlepsza oferta na rynku. W promocji dostępna jest tylko czarna wersja kolorystyczna.

Oferta ważna jest – jak zawsze – do godziny 21:59. Jedna osoba może kupić podczas jednej transakcji tylko jeden egzemplarz Lenovo Moto X Play. W puli znalazło się łącznie 99 sztuk, z czego na razie sprzedanych zostało 5. Jeśli więc myśleliście nad zakupem tego modelu, nie musicie się specjalnie spieszyć – powinno wystarczyć dla wszystkich chętnych.

Jeżeli potrzebujecie jeszcze utwierdzić się w przekonaniu, czy warto wejść w posiadanie Lenovo Moto X Play, to zachęcam do zapoznania się z jej recenzją oraz listą pięciu rzeczy, które warto wiedzieć o tym modelu.

Źródło: x-kom