tablet lenovo ideapad a1

Promocja: Lenovo IdeaPad A1 za 749 złotych – akcja Gazety Wyborczej i Vobis

tablet lenovo ideapad a1

Reklama

Jeszcze trzy miesiące temu, rozmawiając z przedstawicielem Lenovo na targach IFA 2011 w Berlinie, pojawienie się tabletu Lenovo IdeaPad A1 w Europie stało pod znakiem zapytania (więcej na ten temat w tym wpisie). Okazało się jednak, że urządzenie zrobiło dobre wrażenie i ostatecznie zdecydowano się rozpocząć sprzedaż modelu – także w Polsce. Jeśli jesteście zainteresowani tabletem IdeaPad A1, mam dla Was dobrą wiadomość. Dzięki wspólnej akcji Gazety Wyborczej i sieci sklepów Vobis, sprzęt ten będzie można kupić za 749 złotych. Trzeba jedynie spełnić kilka warunków.

Aby wziąć udział w promocji należy zebrać komplet pięciu kuponów, które będą się ukazywać w Gazecie Wyborczej od 9 do 14 grudnia (pierwszego dnia ukaże się karta do zbierania kuponów). Jeśli któregoś dnia zapomnicie kupić GW, możecie skorzystać z kuponu Joker (oczywiście tylko raz), zastępującego brakujący kupon (znajdziecie go na www.wyborcza.pl/kupony).

Po zebraniu wszystkich kuponów należy wybrać punkt odbioru tabletu i zarezerwować możliwość zakupu, wysyłając SMS najpóźniej do 14 grudnia na numer 72007 (2,46 zł) o treści zamawiam.kod punktu odbioru (lista tutaj). Np. jeśli chcesz odebrać telefon w Vobis Elbląg, treść SMS-a to:zamawiam.014

Jak informują organizatorzy akcji, po wysłaniu wiadomości otrzymacie wiadomość tekstową z numerem rezerwacji, który należy wpisać na karcie (Gazeta Wyborcza 9 grudnia). Odbiór zamówionych tabletów w wybranych sklepach od 16 do 31 grudnia 2011 r. Przy odbiorze należy okazać wypełnioną kartę z kuponami i zapłacić 749 zł.

Ilość tabletów w promocji jest ograniczona do 2 tysięcy tysiąca sztuk (w regulaminie jest mowa o tysiącu sztuk, na stronie akcji o dwóch…). Więcej informacji na temat akcji i jej regulamin znajdziecie tutaj.

Parametry techniczne Lenovo IdeaPad A1 (za Wyborcza.pl):
– Android 2.3 Gingerbread,
– ekran 7″ pojemnościowy o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli,
– procesor: TI 3622 1 GHz (Cortex A8),
– pamięć RAM: 512 MB,
– pamięć wewnętrzna: 2 GB,
– slot kart microSD (w zestawie karta o pojemności 8 GB),
– kamerka: 0,3 Mpix,
– aparat: 3 Mpix,
– WiFi,
– GPS działający w trybie offline,
– Bluetooth 2.1,
– miniUSB,
– dostęp do Android Market,
– wymiary: 195 x 125 x 11,95 mm.

Warto zaznaczyć, że – jak informuje gazetka Vobis – Lenovo IdeaPad A1 będzie dostępny w Vobis od 16 grudnia w cenie 849 złotych, czyli jedynie o 100 złotych więcej niż w promocji Gazety Wyborczej.

Dzięki wszystkim Czytelnikom za podesłane info! ;)