Promocja: laptop Jumper EzBook 3 Pro za niecałe 770 złotych

Jakiś czas temu zainteresowałem się tematem tanich laptopów z Chin. Urządzenia te są na swój sposób ciekawe i potrafią spełnić pewne oczekiwania. To sprawiło, że kupiłem jeden z nich, a chodzi tutaj o Chuwi LapBook 12.3. Tym razem w promocji znalazł się konkurencyjny laptop od firmy Jumper, model EzBook 3 Pro.

Jumper EzBook 3 Pro to jeden z najpopularniejszych chińskich tanich laptopów. Ba! Całkiem spory rozgłos zyskał również w Polsce. Bazuje on na procesorze Intel Celeron N3450 Apollo Lake współpracującym ze zintegrowanym układem graficznym Intel HD Graphics 500. Chipset wspiera 6 GB RAM, co jest dosyć imponującym wynikiem, jak na tę półkę cenową.

Obraz wyświetlany jest na 13,3-calowym ekranie wykonanym w technologii IPS o rozdzielczości Full HD – niewątpliwie wyświetlacz to ogromna zaleta tego sprzętu. Poza tym, w laptopa wlutowano pamięć eMMC o pojemności 64 GB. Na szczęście, znajdziemy tu również kieszeń na dysk SSD M2 (2242), co pozwoli nie tylko na rozszerzenie pamięci na pliki, ale również przyspieszenie sprzętu.

Urządzenie to jest chwalone przez użytkowników,według których ma wiele zalet. Zacznijmy od klawiatury, na której pisanie jest niezwykle wygodne. Do plusów również należy zaliczyć jakość wykonania oraz jego design. Nie zapomnijmy też o karcie sieciowej z obsługą sieci 5 GHz i całkiem sporej baterii 36Wh.

Promocja

Z okazji 11 listopada (czyli chińskiego dnia singla) laptop ten znalazł się w naprawdę dobrej promocji. Za EzBooka 3 Pro przyjdzie nam zapłacić jedynie 199,99 dolarów amerykańskich, co daje 756 złotych. Jest to prawdopodobnie najlepsza cena za ten sprzęt w historii.

Niestety, są pewne minusy. Sprzęt jest do nas wysyłany z Chin i za przesyłkę musimy zapłacić. Na szczęście jest to jedynie 2,04 dolarów amerykańskich, czyli około 7,72 złotych. Jest to wysyłka typu Priority Line, która zmniejsza ryzyko zapłacenia podatku VAT, jednak nadal istnieje cień szansy, że takowy będziemy musieli zapłacić.

Kliknij >tutaj<, aby przejść do promocji.

Źródło: własne