Promocja: kup laptop, weź od razu drukarkę z WiFi za złotówkę

Zakup nowego laptopa często wiąże się z wymianą przestarzałych urządzeń peryferyjnych na nowsze. Dlaczego by więc nie skorzystać z promocji Media Expert, w ramach której sklep do wybranych laptopów za symboliczną złotówkę dorzuca drukarkę?

Promocją objęta jest naprawdę spora liczba laptopów, ale o nich później. Na wstępie warto się zapoznać z drukarką, którą oferuje sklep. Canon PIXMA MG3050 to wielofunkcyjne urządzenie, umożliwiające drukowanie, skanowanie i kserowanie. Nie zabrakło tu również łączności WiFi i funkcji usług w chmurze. Aplikacja Canon PRINT pozwala podłączyć smartfon lub tablet. Myślę, że jest to świetna propozycja dla użytkowników domowych.

Reklama

Ciekawą możliwością jest także zakup większych kaset z atramentem, które mają znacznie większą wydajność. W przypadku drukowania kolorowych dokumentów A4 czarna, standardowa kaseta umożliwia wydrukowanie 180 stron, a oznaczona symbolem XL aż 400 stron. Podobna sytuacja ma miejsce w przypadku wydruku w kolorze: standardowa kaseta wydrukuje 180 stron, a XL 300 stron.

Drukarka dołączana jest do takich laptopów, jak Acer Predator Helios 500 z procesorem  i9-8950HK,  16 GB RAM i grafiką GTX1070, który jest marzeniem wielu graczy, jak i znacznie bardziej budżetowych produktów, na przykład Lenovo V110-15IAP z procesorem Intel Celeron N3350 i 4 GB RAM, który cieszy się naprawdę sporą popularnością – co sugeruje spora liczba pozytywnych opinii na stronie sklepu Media Expert. Myślę więc, że każdy zapalony gracz, czy osoba używająca laptopa, głównie do surfowania po internecie znajdzie coś dla siebie. Do wyboru jest naprawdę ogromna liczba przeróżnych laptopów.

Jest to więc ciekawa propozycja dla osób, które wymieniają swój komputer, a przy okazji chcą wyposażyć się w urządzenie wielofunkcyjne. Sam przyznam, że drukuję bardzo rzadko, więc taka niewielka drukarka spełniłaby moje wszystkie oczekiwania aż nadto.

Z promocji możecie skorzystać do 8 listopada 2018 roku do godz. 10:00 lub do wyczerpania zapasów.

Regulamin promocji dostępny jest >tutaj<.