Jeśli szukasz taniej ładowarki samochodowej z Quick Charge, to mam dla Ciebie dobrą propozycję

Oczywiste jest, że podczas jazdy samochodem nie powinniśmy korzystać z telefonu komórkowego bez zestawu głośnomówiącego. Nikt jednak nie zabroni nam go ładować. Zwykłą, tanią ładowarką z marketu, podczas takiej przeciętnej, krótkiej, 15-minutowej podróży, nie naładujemy smartfona. Co innego, jeśli skorzystalibyśmy z ładowarki z Quick Charge.

Quick Charge to najpopularniejsza technologia pozwalająca na szybkie naładowanie urządzenia. Podróż samochodem wydaje się być wręcz idealnym momentem na naładowanie smartfona. Niestety, dobre ładowarki nie są wyjątkowo tanie. Dlatego przychodzę do Was z ciekawą promocją.

Reklama

W popularnym chińskim sklepie internetowym, Aliexpress, aktualnie trwa promocja, dzięki której możemy kupić ładowarkę samochodową z Quick Charge 3.0 za 8,17 dolara (około 30 złotych). Dostawa do Polski jest darmowa. Co ciekawe, produkt ten ma wbudowane dwa porty USB (obydwa wspierają technologię szybkiego ładowania), dzięki czemu możemy dostarczać energię jednocześnie do dwóch sprzętów. Trzeba tylko pamiętać, że nasz telefon musi wspierać technologię QC od Qualcomma.

Produkt ten jest marki Baseus, która jest dosyć popularna w swojej kategorii. Ostatnio zakupiłem kilka przewodów USB typu C od tej firmy i jak na razie sprawdzają się one całkiem dobrze. Wyżej opisana ładowarka również zbiera mnóstwo pozytywnych opinii, a więc produkt ten faktycznie powinien być dobrej jakości.

Przewody, które kupiłem

Może sam bym się na nią skusił?

Źródło: Pepper