Promocja za dychę. Kupując i doładowując starter Plusa na poczcie, zyskasz 10 zł do wydania w Żabce

Kto wymyśla takie promocje? I kto z nich korzysta? Tyle zachodu, żeby dostać 10 złotych za zakupy w Żabce. Jeśli jednak i tak macie przed sobą obowiązkową wycieczkę na pocztę, i jednocześnie potrzebujecie nowego numeru z Plusa, to możecie połasić się na darmową dychę.

Od 8 kwietnia dostępna jest nowa promocja Plusa „10 zł na zakupy w Żabce”, w ramach której można otrzymać specjalny e-kod na zakupy we wszystkich sklepach sieci handlowej Żabka na terenie całego kraju.

Aby wziąć udział w promocji, należy:

  1. kupić w placówce Poczty Polskiej starter Plus Na Kartę lub Plush na Kartę,
  2. zarejestrować zakupiony starter na poczcie,
  3. zasilić swoje konto kwotą co najmniej 10 zł,
  4. w ciągu 72 godzin w wiadomości SMS przyjdzie specjalny kod promocyjny o wartości 10 zł,
  5. kod uprawnia do zakupu dowolnych produktów w sieci handlowej Żabka.

Co jeśli zdecydujemy się na zakup czegoś tańszego niż 10 zł? Różnica nie będzie wtedy wydawana w gotówce lub jakiejkolwiek innej formie. W przypadku realizacji zakupu towarów za kwotę wyższą niż wartość e-kodu, klient zobowiązany jest do zapłacenia różnicy gotówką lub kartą płatniczą.

Promocja trwa do końca kwietnia lub wyczerpania zapasu e-kodów, a ich realizacja jest możliwa do 31 maja 2019 r. E-kody nie podlegają wymianie na gotówkę zarówno w całości, jak i częściowo.

Osobiście jestem na poczcie wystarczająco często, by stwierdzić, że kolejki do okienek w placówkach Poczty Polskiej są już wystarczająco długie. Co prawda nie spodziewam się, by promocja Plusa nagle sprawiła, że łowcy okazji przystąpią do szturmu na lokalne urzędy pocztowe, ale każdy dodatkowy petent rejestrujący nowy numer to kolejne minuty stracone przez osoby, które nas obsługują, oraz przez nas.

Plusie, dlaczego nam to robisz? ;)

Więcej informacji o promocji znajdziecie w regulaminie.

źródło: informacja prasowa