Promocja: kup LG G7 ThinQ lub LG Q7 i odbierz do 500 złotych na następne zakupy | Tabletowo.pl

Promocja: kup LG G7 ThinQ lub LG Q7 i odbierz do 500 złotych na następne zakupy

Dołącz do dyskusji 0

Nikomu chyba nie muszę mówić, że ostatnimi czasy ceny smartfonów wywindowały w górę i kosztują o co najmniej kilkaset złotych więcej, niż chcielibyśmy za nie płacić. Z tego powodu coraz częściej do kupna nowego telefonu motywuje nas jakaś promocja, dzięki której można co nieco zaoszczędzić. Tym razem Media Expert wraz z LG przygotowało coś, obok czego trudno przejść obojętnie – wystarczy kupić G7 ThinQ lub Q7, aby otrzymać kod o wartości kilkuset złotych, który można wykorzystać przy okazji następnych zakupów.

O tyle, o ile linii G smartfonów LG przedstawiać nie trzeba nikomu, tak seria Q jest nieco mniej popularna. Z tego powodu pozwolę sobie przypomnieć, że Q7 jest przedstawicielem produktów zaprezentowanych w drugim roku jej istnienia. Oznaczenie to zyskują średniopółkowe smartfony producenta, i mimo ogromnych obaw przed premierą urządzenia, tegoroczny model został odebrany przez nas raczej pozytywnie.

LG G7 ThinQ

MediaExpert przygotowało promocję, która ma zachęcić nas do zakupu flagowego przedstawiciela producenta, tj. LG G7 ThinQ, lub wspomnianego już LG Q7. Zakup tych smartfonów skutkuje otrzymaniem kodu rabatowego na kolejne zakupy w sklepie o wartości kilkuset złotych. Dokładniej rzecz ujmując, jest to 500 złotych w przypadku flagowca oraz 300 złotych w przypadku średniaka. Biorąc pod uwagę, że za pierwszy z nich zapłacić trzeba 3499 peelenów, zaś za drugi producent życzy sobie 1499 polskich nowych, bonus wydaje się być naprawdę przyjemny.

Warto wspomnieć, że promocja obowiązuje wyłącznie w sklepie internetowyi trwa do końca miesiąca, tj. do 31 lipca 2018 lub do wyczerpania zasobów. Trudno ukrywać, że kod rabatowy na następne zakupy to niekoniecznie jest to, co tygryski lubią najbardziej i bardziej interesująca byłaby bezpośrednia obniżka ceny produktu, ale to wciąż całkiem niezła okazja i warto z niej skorzystać, jeżeli tylko komuś chodzi po głowie zakup któregoś z objętych promocją smartfonów.

Z regulaminem opisywanej akcji promocyjnej możecie zapoznać się klikając >tutaj<

Polecamy również:

Recenzja LG G7 ThinQ – ubolewam, że szeroki kąt przestał być „ultra”

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona