Promocja: za każde wydane 1000 zł na wybrane modele Samsunga, zyskasz 100 zł na karcie podarunkowej 18

Promocja: za każde wydane 1000 zł na wybrane modele Samsunga, zyskasz 100 zł na karcie podarunkowej

Akcja partnerska

Komputronik ruszył z ciekawą ofertą. Zamiast obniżać ceny smartfonów, postanowił dorzucać klientom 100 zł za każde 1000 zł wydane na wybrane modele urządzeń Samsunga. W ten sposób, planując większe zakupy, możemy odciążyć portfel nawet o 400 zł.

Omawiana oferta ma sens w sytuacji, kiedy zamierzamy kupić coś więcej niż telefon. Ich ceny nie ulegają obniżeniu, ale w zależności od tego ile kosztują, tyle dostajemy kart podarunkowych na kwotę 100 zł. Możemy je dostać, kupując jeden z poniższych modeli:

Promocja: za każde wydane 1000 zł na wybrane modele Samsunga, zyskasz 100 zł na karcie podarunkowej 20

Zgodnie z zasadami promocji, za Galaxy A5 (2017) dostaniemy jedną kartę podarunkową, za Galaxy S8 dwie, za Galaxy Note 8 i Galaxy S9 trzy. W przypadku Galaxy S9+, mimo że cena nie osiąga dokładnie 4 tysięcy złotych, otrzymamy 4 karty, uprawniające do obniżenia kwoty kolejnych zakupów o 400 złotych.

Żeby skorzystać z okazji, należy zachować paragon lub fakturę VAT i podać dane dotyczące zakupu na stronie zarejestrujsamsung.pl. Należy zrobić to w ciągu 14 dni od zakupu. Pula kart podarunkowych jest ograniczona – do rozdysponowania jest ich 500. Akcja trwa do końca roku, chyba że karty podarunkowe skończą się wcześniej.

Promocja: za każde wydane 1000 zł na wybrane modele Samsunga, zyskasz 100 zł na karcie podarunkowej 21

Dodatkowe szczegóły zawiera Regulamin promocji.

 

Wpis powstał przy współpracy ze sklepem Komputronik