Promocja: za każde wydane 1000 zł na wybrane modele Samsunga, zyskasz 100 zł na karcie podarunkowej | Tabletowo.pl
Akcja Partnerska

Promocja: za każde wydane 1000 zł na wybrane modele Samsunga, zyskasz 100 zł na karcie podarunkowej

Dołącz do dyskusji 0

Komputronik ruszył z ciekawą ofertą. Zamiast obniżać ceny smartfonów, postanowił dorzucać klientom 100 zł za każde 1000 zł wydane na wybrane modele urządzeń Samsunga. W ten sposób, planując większe zakupy, możemy odciążyć portfel nawet o 400 zł.

Omawiana oferta ma sens w sytuacji, kiedy zamierzamy kupić coś więcej niż telefon. Ich ceny nie ulegają obniżeniu, ale w zależności od tego ile kosztują, tyle dostajemy kart podarunkowych na kwotę 100 zł. Możemy je dostać, kupując jeden z poniższych modeli:

Zgodnie z zasadami promocji, za Galaxy A5 (2017) dostaniemy jedną kartę podarunkową, za Galaxy S8 dwie, za Galaxy Note 8 i Galaxy S9 trzy. W przypadku Galaxy S9+, mimo że cena nie osiąga dokładnie 4 tysięcy złotych, otrzymamy 4 karty, uprawniające do obniżenia kwoty kolejnych zakupów o 400 złotych.

Żeby skorzystać z okazji, należy zachować paragon lub fakturę VAT i podać dane dotyczące zakupu na stronie zarejestrujsamsung.pl. Należy zrobić to w ciągu 14 dni od zakupu. Pula kart podarunkowych jest ograniczona – do rozdysponowania jest ich 500. Akcja trwa do końca roku, chyba że karty podarunkowe skończą się wcześniej.

Dodatkowe szczegóły zawiera Regulamin promocji.

Wpis powstał przy współpracy ze sklepem Komputronik

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona