Promocja: Klient Twittera, kilka gier oraz wiele paczek ikon do wyrwania za darmo! | Tabletowo.pl
Wideo w Huawei P30 Pro

Promocja: Klient Twittera, kilka gier oraz wiele paczek ikon do wyrwania za darmo!

Dołącz do dyskusji 0

Promocje, zwłaszcza takie, dzięki którym dostajemy coś za darmo, z pewnością cieszą każdego. Co tym razem można wyrwać za bezcen? Klienta Twittera, kilka gier oraz standardowo paczki ikon.

Abi for Twitter

Nie nazwałbym tej aplikacji najlepszej (a nawet jako jedna z lepszych) w swojej kategorii. W zasadzie ten program nie cieszy się ogromną popularnością. To jednak nie oznacza, że nie warto go zainstalować, nawet dla samego przetestowania -zwłaszcza, gdy jest za darmo. Abi for Twitter definiuje bardzo prosty, ciemny interfejs oraz lekkość działania. Aplikacja ta może okazać się idealna dla kogoś, kto na Twittera zagląda rzadko, a jednak nie chce tego robić przez przeglądarkę internetową, albo przez dosyć ciężki, oficjalny program do obsługi tego portalu.

Promocja kończy się za 3 dni.

Pobierz aplikację z Google Play

Gry

W promocji znalazło się również kilka ciekawych tytułów:

Przypominam również o promocji na grę Monument Valley, w którą grał między innymi Frank Underwood w serialu House of Cards produkcji Netflix. Więcej dowiecie się z >tego wpisu<.

Paczki ikon

Dobre paczki ikon w promocji to zawsze miła rzecz. Co tym razem oferują nam deweloperzy?

Źródło: własne

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona