Łowcy okazji - nie musicie czekać do Czarnego Piątku. Kindle Paperwhite już teraz dostępny w rewelacyjnej cenie - Tabletowo.pl

Łowcy okazji – nie musicie czekać do Czarnego Piątku. Kindle Paperwhite już teraz dostępny w rewelacyjnej cenie

Dołącz do dyskusji 0

Nie od dziś wiadomo, że listopad to dobry miesiąc dla fanów nowoczesnych technologii. W ciągu zaledwie kilkudziesięciu dni w różnych częściach świata można natrafić na bardzo okazyjne promocje, które nierzadko nie wykluczają możliwości skorzystania z nich przez Polaków. Nie inaczej jest w przypadku niemieckiego Amazona, który postanowił przywołać Cybernetyczny Poniedziałek na tydzień przed czasem, jeszcze przed Czarnym Piątkiem. Wśród objętych ofertą produktów znalazł się Amazon Kindle Paperwhite 4.

Mole e-książkowe dobrze wiedzą, jakim dobrodziejstwem jest czytnik e-booków. Jednak urządzenia tego segmentu cieszące się największą popularnością i uznaniem, a więc czytniki Kindle, nadal bardziej opłaca się kupować za granicami naszego kraju. Nie szukając daleko – ot, taki pospolity Amazon Kindle Paperwhite 4 w wersji z 8 GB wbudowanej pamięci. Nad Wisłą za wersję z reklamami (a więc tę tańszą) zapłacić należy 849 złotych. A ile, przy okazji korzystnej promocji liczą sobie za niego nasi zachodni sąsiedzi?

Tabletowo.pl Łowcy okazji - nie musicie czekać do Czarnego Piątku. Kindle Paperwhite już teraz dostępny w rewelacyjnej cenie Amazon Promocje Sprzęt

Jak sami widzicie, na niemieckim Amazonie za ten sam czytnik zapłacić trzeba ponad dwa razy mniej, bo 99 euro. No, dobra – pozwoliłem sobie na trzy niespójności. Po pierwsze, w przypadku omawianej ceny mamy do czynienia z korzystną promocją. Po drugie, prezentowana oferta dotyczy modelu bez reklam, a więc droższego – za wariant Mit Spezialangebote wystarczy wydać niecałe osiemdziesiąt euro, ale ten nie zostanie nam wysłany do Polski. A po trzecie, w rozważaniu ceny konieczne jest jeszcze uwzględnienie różnicy w podatku VAT. Po wzięciu tego wszystkiego pod uwagę, Amazon.de oferuje nam czytnik Amazon Kindle Paperwhite 4 (bez reklam) za 103,36 euro, czyli mniej niż 450 złotych. Bez dodatkowych opłat za wysyłkę i prosto od producenta. Czy świat mógłby być piękniejszy?

Jak pokazuje opisywana sytuacja, nie potrzeba żadnej okazji, żeby zaoferować dobry produkt w dobrej cenie, co od czasu do czasu skutecznie udowadnia nam niemiecki Amazon. Mam nadzieję, że ten trend się utrzyma i nadchodzący Czarny Piątek oraz Cybernetyczny Poniedziałek będą obfitować w promocje tego typu. W końcu każdy pretekst jest dobry do technologicznych zakupów, prawda?

Psst! Andrzej zamówił dwie sztuki opisywanego czytnika, więc w najbliższym czasie możecie spodziewać się jego recenzji ;)

grafika główna: Amazon Kindle Paperwhite 3, którego recenzję możecie przeczytać tutaj

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona