Promocja: Kensington Bluetooth KeyFolio Expert za 195 złotych | Tabletowo.pl

Promocja: Kensington Bluetooth KeyFolio Expert za 195 złotych

Dołącz do dyskusji 0
Kensington Bluetooth KeyFolio Expert

Pisanie na tabletach – temat rzeka. Jedni twierdzą, że jest całkowicie niewygodne; nie dość, że klawiatura zasłania połowę ekranu, to jeszcze jak można pisać na dotykowym ekranie? I kupują zewnętrzne akcesoria. Użytkowników tabletów Apple może zainteresować najnowsza oferta iBood, w ramach której można nabyć Kensington Bluetooth KeyFolio Expert za niecałe 195 złotych (164,95 złotych + przesyłka 29,95 złotych; przecena z 329,95 złotych).

Bluetooth KeyFolio Expert to nie tylko klawiatura Bluetooth, ale również etui chroniące tablet, wykonane z mikrofibry. Żeby tego było mało, pozwala ustawić iPada pod różnym kątem tak, by pisanie było komfortowe w każdych warunkach – zarówno w pozycji poziomej, jak i pionowej.

Z opisu wynika, że akcesorium jest kompatybilne z iPadami pierwszej, drugiej i trzeciej generacji, jego waga wynosi 718 g (strona producenta podaje 295 g), a wymiary: 210 x 40 x 290 mm.

Składany pokrowiec umożliwia indywidualne dostosowanie kąta ustawienia do wygodnej pracy, natomiast poduszka na mikroprzyssawki zapewnia doskonałą elastyczność – umożliwia ustawienie w poziomie i pionie, oraz przesunięcie do przodu i do tyłu.

Za bardzo podstawowe etui z klawiaturą Bluetooth do iPada trzeba zapłacić co najmniej 100 złotych (Allegro). W tym przypadku otrzymujemy akcesorium firmy Kensington, które oferuje ciekawe możliwości i elegancko się prezentuje. Jednak cena, mimo wszystko, znaczną część z nas może odstraszyć. Ale zaraz pojawią się głosy, że skoro kogoś stać na tablet Apple, to pewnie może sobie również pozwolić na taki dodatek.

Ofertę znajdziecie na iBood do końca dzisiejszego dnia (tj. 3.12.2012). Warto zauważyć, że w Stanach koszt akcesorium wynosi 65 dolarów, natomiast w Wielkiej Brytanii – 60 funtów.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona