Potrzebujesz kilka nowych przewodów USB? Kable z wejściami microUSB i Typ C do kupienia już po 3,60 zł 16
kabel micro USB (fot. Tabletowo.pl)

Potrzebujesz kilka nowych przewodów USB? Kable z wejściami microUSB i Typ C do kupienia już po 3,60 zł

Z kablami jest tak, że nigdy ich za dużo. A to jeden włożymy do samochodu, drugi do plecaka, trzeci mamy przy ładowarce, a czwarty komuś pożyczyliśmy i nigdy więcej go już nie zobaczymy. Dlatego warto wyposażyć się w kilka przewodów, zwłaszcza wtedy, kiedy koszt jednego to mniej niż 4 złote.

Jakiś czas temu zaopatrzyłem się w kilka przewodów USB. Dwa mam zawsze przy sobie w torbie z powerbankiem. Kolejne dwa mam przy ładowarkach, następne dwa przy komputerze i jeden w samochodzie. Można powiedzieć, że mam ich za dużo. W rzeczywistości jednak taka ich liczba jest naprawdę wygodna. Wszystkie te kable kupiłem na promocjach.

Właśnie tak się złożyło, że znowu pojawiła się podobna przecena na przewody USB. Do wyboru są kable z microUSB, jak i z USB Typu C. Wszystkie niżej opisane promocje są dostępne w sklepie internetowym JoyBuy.com.

USB Typu C

Kable z wejściem USB Typu C są coraz częściej wykorzystywane, choć jeszcze nie każdy je ma i ich używa. Warto więc wyposażyć się w kilka.

Właśnie do wyrwania są takie przewody od firmy UGREEN. Tak się składa, że akurat mam jeden taki i sprawdza się on całkiem dobrze. Jest nieźle wykonany i dość gruby. Jego długość to 150 centymetrów. Cena tego produktu to aktualnie 0,99 dolara amerykańskiego, co daje około 3,60 złotych. Przesyłka jest oczywiście darmowa.

Potrzebujesz kilka nowych przewodów USB? Kable z wejściami microUSB i Typ C do kupienia już po 3,60 zł 17

MicroUSB

Znalazły się również jakieś promocje dla tych, którzy potrzebują przewodów z wejściem microUSB. Pierwsza z obniżek dotyczy metrowego kabla od firmy Baseus. Jego cena wynosi 0,89 USD, co daje około 3,27 PLN. Niestety, tego akurat przewodu nigdy nie miałem. Mam za to inny od tej firmy, na płaskim kablu, i sprawdza się on całkiem OK. Podobnie jak wcześniej, tak i tutaj przesyłka jest bezpłatna.

Potrzebujesz kilka nowych przewodów USB? Kable z wejściami microUSB i Typ C do kupienia już po 3,60 zł 18

Druga obniżka dotyczy natomiast – ponownie – kabla firmy UGREEN. W zasadzie jest to ten sam kabel, co wcześniej opisany, ale z końcówką microUSB, a nie USB Typu C. Taki przewód również posiadam i jeszcze mnie on nie zawiódł. Promocja dotyczy kabla o długości 150 centymetrów. Jego cena to 0,99 USD, czyli około 3,60 zł. Przesyłka jest darmowa.

Potrzebujesz kilka nowych przewodów USB? Kable z wejściami microUSB i Typ C do kupienia już po 3,60 zł 19

Jeśli chcesz kupić któryś z tych kabli, musisz jednak uzbroić się w cierpliwość, bowiem przesyłka – przynajmniej w moim przypadku – zazwyczaj trwała 3 tygodnie. Warto również pospieszyć się z zakupem, bowiem te przewody są bardzo szybko wykupowane przez klientów.

Źródło: Pepper, własne

Obserwuj nas