Promocja na początek wakacji: przejazdy iTaxi o 50% taniej i 3 dolary na zakupy na AliExpress

W tym roku szczęśliwie rozpoczęcie wakacji zbiegło się w czasie z długim weekendem, dzięki czemu zapewne sporo z Was już korzysta z wolnego, ciesząc się dobrą pogodą (zazdroszczę! :)). Zakończenie roku szkolnego i początek lata to często okazje dla przeróżnych firm, by promować swoje usługi. Tak też jest i tym razem w przypadku akcji łączonej iTaxi z AliExpress.

Trzy przejazdy iTaxi o połowę taniej

W ramach promocji każdy użytkownik iTaxi (zarówno nowy, jak i aktualny), może skorzystać z trzech przejazdów z 50-procentową obniżką. Jednocześnie trzeba pamiętać o tym, że jednorazowa maksymalna wartość rabatu to 20 złotych. Dodatkowo jest jedno ograniczenie: promocja przeznaczona jest jedynie dla osób korzystających z profilu prywatnego, a zatem dla klientów indywidualnych – firmowi muszą obejść się smakiem.

Reklama

Aby skorzystać z tańszych przejazdów, należy w aplikacji iTaxi (na Androida lub iOS) w zakładce „Promocje” wpisać kod promocyjny: ALI620.

Akcja promocyjna trwa od dziś do najbliższej niedzieli, tj. 23.06. do północy, z zaznaczeniem, że liczba przejazdów objętych promocją jest ograniczona.

3 dolary na zakupy w AliExpress

A to jeszcze nie wszystko. Wspominałam we wstępie, że akcja jest łączona i dotyczy zarówno iTaxi, jak i AliExpress. W drugim przypadku benefit nie jest aż tak atrakcyjny, ale osoby i tak planujące zrobić zakupy w tym chińskim sklepie wysyłkowym pewnie chętnie skorzystają. Podczas finalizacji zakupów należy wpisać kod promocyjny ITAXI620, który automatycznie obniży kwotę zakupów o 3 dolary.

Z promocji mogą skorzystać wszyscy, ale pod jednym warunkiem: wartość zamówienia musi wynieść co najmniej 20 dolarów. Kod można wykorzystać raz i jest ważny do 24 czerwca do godziny 8:59 (lub do wyczerpania zapasów).

źródło: iTaxi via Kamil Brzeziński