To świetna oferta na iPhone'a SE 32 GB, ale pod warunkiem, że różowy Ci nie straszny - Tabletowo.pl
Ważne

To świetna oferta na iPhone’a SE 32 GB, ale pod warunkiem, że różowy Ci nie straszny

iPhone SE 32 GB chyba nigdy nie był tak tani (bodajże tylko raz kosztował jeszcze mniej). W ogóle aż trudno uwierzyć, że iPhone potrafi być tak tani! Najbardziej kompaktowy smartfon ze stajni Apple da się jednak aktualnie kupić w świetnej cenie, chociaż dla niektórych przeszkodą może być jego… kolor.

Jeszcze do niedawna iPhone’y uważano za obrzydliwie drogie sprzęty, ponieważ były poza zasięgiem przeciętnego klienta (mówię o Polsce). Nie bez powodu uważa się je przecież za produkt premium, prawda? Z czegoś to się wzięło. Nawet obecnie, kiedy na smartfon ze stajni Apple pozwolić sobie może większość klientów, ponieważ ich ceny mocno spadły. Co więcej, teraz iPhone’a SE 32 GB da się kupić w naprawdę niskiej cenie.

iPhone SE, mimo że zadebiutował prawie dwa lata temu, to nadal dobry sprzęt. Jego największą zaletą jest kompaktowy rozmiar, który docenią osoby, nie przepadające za smartfonami z większymi ekranami (lub nie potrafiące się do nich przekonać). Podzespoły również nie są najgorsze, ponieważ to zestaw niemal żywcem wyjęty z iPhone’a 6S, którego Apple nadal sprzedaje na swojej oficjalnej stronie (mimo zaprezentowania dwóch następców).

Porównywarki cenowe podają, że iPhone SE 32 GB kosztuje aktualnie mniej więcej 1300-1400 złotych, mowa oczywiście o renomowanych sklepach z elektroniką, które można bez obaw polecić. Dwa z nich sprzedają jednak obecnie ten model za zaledwie 1135 złotych! Mam tu na myśli Avans i Electro (oba to sklepy internetowe, aczkolwiek powszechnie znane i cieszące się dobrymi opiniami).

I wszystko ładnie, pięknie, lecz dla niektórych problemem może być, że w obu przypadkach za 1135 złotych dostępna jest jedynie różowa wersja kolorystyczna. Z drugiej strony, biorąc pod uwagę fakt, jaką popularnością cieszył się również wśród panów iPhone 6S Rose Gold, część przymknie na to oko. A pozostała reszta może wpakować smartfon w etui i nic nie będzie widać. No, może jedynie obwódka dookoła Touch ID i przełącznik trybów pracy będą zdradzać, jaki kolor ma reszta obudowy ;)

dzięki @bar_dzi

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona