Promocja: iPad mini 16GB za 1299 złotych

Promocja: iPad mini za 1299 złotych

Tablety Apple mają to do siebie, że długo trzymają się ceny, którą producent zaproponował w momencie rynkowej premiery. Tym bardziej cieszy fakt, że w sieci zdarzają się promocje, w ramach których można nabyć ten sprzęt sporo taniej w stosunku do wspomnianej ceny i taniej niż najniższa cena w sieci. Tak właśnie jest w przypadku najnowszej oferty sklepu Electro. Dzięki niej można nabyć iPada mini 16GB za 1299 złotych.

iPada mini chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. To jeden z dwóch tabletów Apple, czyli firmy, od której szał na tablety internetowe w takim kształcie, jakim są obecnie (nie liczę sprzętu Nokii sprzed kilku lat) tak naprawdę się rozpoczął. Urządzenie oferuje ekran o przekątnej 7,9″ i rozdzielczości 1024 x 768 pikseli, dwurdzeniowy procesor, aparat 5 Mpix, kamerkę i 16GB pamięci wewnętrznej.

Moją opinię dotyczącą iPada mini znacie z recenzji tego produktu. Dla zainteresowanych przytoczę najważniejszą część podsumowania, po resztę zapraszam pod ten adres.

Jest ultralekki, cienki, elegancki i można się nim zauroczyć od pierwszego wejrzenia. Osobiście jednak czekam na drugą generację tego produktu. Wyświetlacz Retina i szybszy procesor – tego mi właśnie tu brakuje i potrzeba. Cała reszta jest bardzo dobra.

Chcąc kupić iPada mini z najbardziej oficjalnego źródła, jak to możliwe, czyli z Apple Online Store, musimy liczyć się z wydatkiem 1449 złotych. Z kolei w sieci można go kupić, po sprawdzeniu kilku porównywarek cenowych, od 1328 złotych. Do tego w przypadku opisywanej promocji dochodzi darmowa dostawa.

Dzięki Marcin za info! ;)