Promocja: recertyfikowany iPad mini 16GB WiFi za 1115 złotych na Ibood (bez Retiny)

Promocja: iPad mini 16GB WiFi za 1115 złotych na Ibood (bez Retiny)

W serwisie Ibood ostatnio pojawia się wiele ofert z tabletami w roli głównej. Nie tak dawno można było tam kupić Nexusa 7, Nexusa 10, Asusa Transformer Prime, a także dwa modele bardzo często goszczące w promocjach – BlackBerry Playbook i HTC Flyer. Dziś przyszła pora na tablet Apple iPada mini z WiFi i 16GB pamięci. Oferowany jest za 1115 złotych (1084,95 złotych za tablet + 29,95 złotych za przesyłkę).

Najpierw należy zwrócić wagę, że jest to iPad mini pierwszej generacji, czyli sprzęt z ekranem o przekątnej 7,9″ o rozdzielczości 1024 x 768 pikseli. Jest to istotne zwłaszcza, że jeszcze jakiś czas temu na stronie Ibood w opisie urządzenia można było przeczytać, że posiada wyświetlacz Retina, a to mogło wprowadzić nas w błąd. Podobnie jak brak informacji w nagłówku, że produkt ten jest recertyfikowany:

Ponieważ jest to produkt recyrtyfikowany, może posiadać nieznaczne uszkodzenia, takie jak drobne zarysowania. Wszystkie recyrtyfikowane produkty są jednak przetestowane i w 100% sprawne.

Czy oferowana cena jest atrakcyjna? Nie. Zwłaszcza biorąc pod uwagę koszt nowego iPada mini w Apple Online Store, który wynosi 1249 złotych. Jeszcze lepiej ma się sytuacja, jeśli spojrzymy na ceny tego samego urządzenia, ale w porównywarkach cenowych, okazuje się, że w sklepach można nabyć tablet z tymi samymi parametrami (16GB WiFi) od 1100 złotych, choć najczęściej występującą kwotą jest 1200 złotych.

iPad mini w Ibood będzie dostępny do końca dzisiejszego dnia, tj. 17 listopada. Ofertę możecie zobaczyć pod tym adresem, a z recenzją tabletu zapoznacie się tutaj.