[Aktualizacja] Promocja: hybrydowy smartwatch Lenovo Watch 9 ponownie do wyrwania za około 82 złote! | Tabletowo.pl

[Aktualizacja] Promocja: hybrydowy smartwatch Lenovo Watch 9 ponownie do wyrwania za około 82 złote!

Dołącz do dyskusji 0

Hybrydowy smartwatch Lenovo Watch 9 zaciekawił wiele osób. Kiedy pierwszy raz napisaliśmy o nim, wielu z Was wyraziło chęć zakupu tego produktu. Niedawno informowałem Was o tym, że można go było nabyć po obniżonej cenie. Jeśli wtedy nie zdążyliście, to teraz ponownie macie okazję.

Lenovo Watch 9 standardowo kosztuje około 120-130 złotych. Kiedy dwa tygodnie temu pojawiła się przecena, niezwłocznie postanowiłem go zakupić. Wnioskując po Waszych komentarzach, wielu z Was zrobiło to samo. Jeden z redakcyjnych kolegów również go kupił. Jak widać, zainteresowanie jest ogromne.

A jak prezentuje się Lenovo Watch 9? Jest to zegarek hybrydowy, wyposażony w tradycyjne wskazówki i tarczę. Nie jest on natomiast taki w 100% tradycyjny, bowiem ma również Bluetooth, za pomocą którego można połączyć go ze smartfonem. Zegarek potrafi zliczać kroki, powiadamiać o nowych zdarzeniach na smartfonie (za pomocą wibracji), czy nawet być spustem migawki aparatu. Co równie ważne, producent deklaruje, że Lenovo Watch 9 na jednej baterii ma pracować około 12 miesięcy. Po tym okresie wystarczy pójść do lokalnego zegarmistrza i wymienić baterię na nową.

Lenovo Watch 9 taniej znajdziecie w sklepie Zapalstyle.com. Zegarek kosztuje w nim 21,99 dolarów, a więc aktualnie jest to (przy zapłacie za pomocą karty Revolut) około 82 złote. Wystarczy tylko przy potwierdzeniu zakupu wpisać kod ZPSNEW053001. Przesyłka jest darmowa, a więc płacimy jedynie za sam sprzęt. Co ważne, podobnie jak wtedy, promocją objęty jest wyłącznie wariant czarny.

Aktualizacja:

Nieco korzystniejsza promocja pojawiła się w innym sklepie, a dokładnie w JoyBuy. Tutaj Lenovo Watch 9 kosztuje 20,99 USD (około 78 złotych) i są dostępne obydwie wersje kolorystyczne: czarna i biała. Ofertę znajdziecie >tutaj<. Przy zakupie nie musicie wpisywać żadnych kodów zniżkowych.

Źródło: Pepper: 1; 2

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona