Od dziś do końca tygodnia wynajmiesz hulajnogę Bolt dosłownie za grosze

Od 3 do 7 czerwca nie zapłacimy nic za odblokowanie hulajnogi Bolt, zaś za minutę jazdy będziemy winni marne 10 groszy. Taniej jest już tylko chodzić pieszo.

Reklama

Bolt bez opłaty za odblokowanie hulajnogi

Luzowanie ograniczeń w poruszaniu się w miejscach publicznych bezpośrednio przełożyło się na liczbę osób potrzebujących skorzystania ze środków transportu miejskiego. Zamiast wracać do autokarów i tramwajów, można wybrać jednoślad o napędzie elektrycznym. Zwłaszcza teraz oferta operatora Bolt jest szczególnie godna uwagi. Firma ruszyła z promocją, w której wynajmiemy hulajnogę za śmieszne pieniądze.

Od dziś aż do 7 czerwca nie zapłacimy absolutnie nic za odblokowanie hulajnogi, a minuta jazdy będzie nas kosztować tylko 10 groszy. Dzięki temu będziemy mogli przemieścić się między kluczowymi miejscami w kilku miastach w Polsce. Platforma transportowa Bolt ma swoje urządzenia w kluczowych lokalizacjach Krakowa, Lublina, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia.

Reklama

Każdego dnia rano pojazdy są redystrybuowane do wyznaczonych miejsc. Wszystkie są regularnie dezynfekowane, a użytkownicy zachęcani są do używania rękawiczek podczas jazdy.

Dzięki temu, że firma korzysta z własnego projektu elektrycznych hulajnóg, można było zastosować w nich kilka systemów przyjaznych nowym użytkownikom. Jeden z nich na życzenie użytkownika obniża prędkość maksymalną pojazdu do 15 km/h (z 25 km/h), co pomaga oswoić się z nowym sposobem przemierzania miejskich przestrzeni.

źródło: informacja prasowa

Reklama