Huawei tymczasowo obcina o 50% cenę chmury Mobile Cloud

Temat jest prosty jak budowa cepa: Huawei (przedcepie) obniża cenę (śródcepie) swojej chmury Mobile Cloud (zacepie). O połowę. Warto skorzystać, jeśli ktoś miał w planach wykupienie usługi.

Huawei Mobile Cloud umożliwia użytkownikom telefonów komórkowych Huawei i Honor synchronizowanie, tworzenie kopii zapasowych i przywracanie danych. Można je później przesyłać między urządzeniami mobilnymi Huawei i Honor, a także bezpiecznie przechowywać i uzyskiwać dostęp do plików. Wszystkie zdjęcia i filmy zrobione aparatem, zrzuty ekranu i nagrania ekranu można automatycznie wysyłać do chmury, zwalniając miejsce w pamięci smartfona i kopiować je stamtąd na inne urządzenia.

Reklama

Im więcej urządzeń Huawei i Honor podpiętych do chmury Mobile Cloud, tym płynniej przebiega wymiana plików między nimi. W łatwy sposób podejrzymy Kontakty, Kalendarz czy Notatki, używając tego samego identyfikatora Huawei ID.

Jak zapewnia Huawei, dane te są w pełni szyfrowane metodą end-to-end, i przechowuje się je wyłącznie na terenie Unii Europejskiej, na serwerach działających zgodnie z wszystkimi unijnymi przepisami dotyczącymi ochrony danych i prywatności.

Jak skorzystać z promocji?

Wystarczy przejść do Ustawień naszego konta Huawei, gdzie znajdziemy opcje zwiększania pamięci w chmurze. Po otworzeniu podmenu, na ekranie pojawią się następujące opcje rozszerzenia płatnego miejsca:

Subskrypcje miesięczne potaniały o 50 procent, zaś opcje wykupienia dostępu rocznego – o 20%, 30% lub 50% w wypadku najwyższego progu 2 TB.

Promocja potrwa do 6 stycznia.

 

źródło: cloud.huawei.com, @grzegorz