Tylko w jednym sklepie kupisz Huawei Mate 9 za mniej niż 2000 złotych - to świetna okazja! | Tabletowo.pl

Tylko w jednym sklepie kupisz Huawei Mate 9 za mniej niż 2000 złotych – to świetna okazja!

Dołącz do dyskusji 0

Jak podają porównywarki cenowe, aktualnie za Huawei Mate 9 w znanych sklepach z elektroniką trzeba zapłacić 2399 złotych. W jednym z nich właśnie ruszyła jednak promocja, dzięki której można kupić ten smartfon za mniej niż 2000 złotych!

Huawei Mate 9 kosztował w Polsce na start 2999 złotych. Z czasem naturalnie sukcesywnie taniał i obecnie jego cena wynosi 2399 złotych, czyli 600 złotych mniej. Nadarza się jednak właśnie okazja, aby zaoszczędzić dodatkowo 400 złotych i kupić ten model za jedyne 1999 złotych. I to bez żadnych warunków i haczyków.

fot. RTV Euro AGD

Huawei Mate 9 w tej cenie dostępny jest aktualnie wyłącznie w sieci sklepów RTV Euro AGD (bezpośredni link poniżej). W ofercie tego sklepu znajduje się tylko jedna, ciemnoszara wersja kolorystyczna (złotej i srebrnej już nie ma). Aby kupić smartfon za 1999 złotych nie trzeba wpisywać żadnych kodów rabatowych. Jest to bowiem akcja promocyjna Black Week 3, która rozpoczęła się dziś, a skończy w najbliższy czwartek, 23 listopada.

Jeżeli ktoś liczy, że Huawei Mate 9 będzie się dało kupić jeszcze taniej, to w najbliższej przyszłości na pewno nie. Jak bowiem wspomniałem, inne sklepy sprzedają ten smartfon za 2399 złotych. Może kiedyś ten model stanieje, ale osobiście wątpię, aby cena zeszła poniżej 2000 złotych.

Polecamy również:

Recenzja Huawei Mate 9 – wszystko, co musicie wiedzieć na jego temat

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona