Za takie pieniądze to aż wstyd nie wziąć: HTC U11 za jedyne 1899 złotych! | Tabletowo.pl

Za takie pieniądze to aż wstyd nie wziąć: HTC U11 za jedyne 1899 złotych!

Dołącz do dyskusji 0

Już nie pamiętam, ile HTC U11 kosztował w Polsce na start, ale to w tym momencie nie ma żadnego znaczenia. Aktualnie bowiem zeszłorocznego flagowca HTC można kupić za jedyne 1899 złotych! To oferta, obok której naprawdę trudno przejść obojętnie. Co więcej, smartfon można wyrwać jeszcze taniej, ale trzeba spełnić jeden warunek.

Największym problemem HTC nie są słabe urządzenia, tylko całkowity brak marketingu. Do tego nieraz czytałem w komentarzach, że ktoś chciał sobie „pomacać” smartfon tej marki w elektromarkecie, ale nie miał takiej możliwości, gdyż zwyczajnie nie było go na wystawce. A jak wiadomo, reklama jest dźwignią handlu, więc to najprawdopodobniej w tym tkwi szkopuł.

HTC U11 nie zdobył popularności, na jaką zasługiwał, a szkoda, bowiem przynajmniej moim zdaniem jest to naprawdę świetny sprzęt z genialnym aparatem i wieloma innymi bajerami. I mimo upływu czasu nadal jest godny zainteresowania, gdyż ma na pokładzie topowe podzespoły, z procesorem Qualcomm Snapdragon 835 na czele – nie ma więc obaw, że w najbliższym czasie zabraknie mu mocy, aby poradzić sobie z coraz bardziej wymagającymi aplikacjami.

Jak wspomniałem, nie mogę sobie przypomnieć, ile HTC U11 kosztował na start, ale to teraz i tak nie ma już żadnego znaczenia. Smartfon bowiem aktualnie można kupić w sklepach RTV Euro AGD i OleOle! za jedyne 1899 złotych, co moim zdaniem jest okazją, obok której trudno przejść obojętnie. Tym bardziej, że w innych sklepach urządzenie to nadal kosztuje co najmniej 2099 złotych.

W sklepie OleOle! dostępne są dwie wersje: srebrna i czarna, obie z Dual SIM. W sklepie RTV Euro AGD można z kolei dostać trzy: srebrną single SIM (aczkolwiek tylko w wybranych sklepach stacjonarnych), srebrną Dual SIM i czarną Dual SIM. Mogę się mylić, ale coś czuję, że mogą to być już ostatki magazynowe i cena będzie obowiązywać do wyczerpania zapasów. Osobiście wątpię bowiem, aby to była stała obniżka ceny. Mimo wszystko i tak nie zwlekałbym z zakupem, gdyż to naprawdę świetna cena za ten smartfon.

Na koniec jeszcze dodam, że jeśli w sklepie RTV Euro AGD kupicie od razu dwa egzemplarze HTC U11, to dzięki trwającej właśnie promocji, dostaniecie rabat 20% na jeden z nich, dzięki czemu zaoszczędzicie dodatkowe 379,80 złotych i tym samym za sztukę koniec końców wyjdzie Wam dokładnie 1709,10 złotych.

Polecamy również:

Recenzja HTC U11 – Edge Sense to bajer, ale ten aparat…

P.S. Linki do sklepu RTV Euro AGD to tzw. linki afiliacyjne, zawierające informację, że zostaliście przekierowani do strony sklepu właśnie z Tabletowo; jeśli ich nie widzicie, wyłączcie na chwilę adblocka :)

Dzięki @sardroid

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona