smartfon Honor 20
Honor 20 (fot. Honor)

Takiej promocji jeszcze nie było! Kup smartfon z serii Honor 20, a dostaniesz… bilety na samolot

28 czerwca rozpoczyna się oficjalna sprzedaż flagowego Honora 20 na rynku polskim. Jako że producent silnie zachwala rozwiązania w zakresie fotografii, zaproponuje nabywcom przetestowanie sprzętu podczas wyjazdu zagranicznego. W ramach promocji klienci będą mieli możliwość odebrania vouchera na bilety lotnicze do największych europejskich miast.

Zgodnie z materiałami prasowymi przekazanymi przez producenta klienci, którzy zakupią w okresie trwania promocji (01.07 – 31.08. 2019 r.) smartfon Honor 20 lub Honor 20 Lite, będą mogli odebrać vouchery na bilety lotnicze w dwie strony m.in. do Londynu, Paryża, Barcelony, Berlina, Brukseli, Kopenhagi, Dublina, Madrytu, Mediolanu, Pragi czy Rzymu. Nabywcy Honora 20 dostaną w sumie cztery bilety (dla siebie i osoby towarzyszącej), podczas gdy świeżo upieczeni właściciele modelu z dopiskiem „Lite” dwa (jedynie dla własnej osoby).

Promocja smartfonów Honor 20 i Honor 20 Lite (fot. Honor)

Najnowsze smartfony Honora będą dostępne w sprzedaży promocyjnej u następujących partnerów handlowych:

  • Honor 20: RTV Euro AGD, dodatkowo online w Media Expert, x-kom oraz u operatora sieci Play;
  • Honor 20 Lite: RTV Euro AGD, Media Markt, Media Expert, Komputronik, x-kom, Neonet;

Szczegóły promocji zostaną udostępnione na dedykowanej stronie internetowej www.lecezhonorem.pl.

Warto dodać, że zwłaszcza osoby, które zdecydują się na zakup Honora 20, będą miały co testować. Urządzenie zostało bowiem wyposażone w poczwórny aparat, którego główny moduł pracuje w oparciu o matrycę Sony IMX586 o rozdzielczości 48 Mpix. Dzięki wsparciu Sztucznej Inteligencji aparat dynamicznie dostosowuje się do warunków i fotografowanej scenerii, co umożliwia osiągnięcie bardzo dobrych efektów nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

Główny aparat wspierany jest przez jednostkę szerokokątną o rozdzielczości 16 Mpix oraz dwa aparaty pomocnicze odpowiedzialne za uzyskanie efektu głębi podczas zdjęć portretowych oraz odpowiednio ostre ujęcia w trybie makro. Na przodzie, w wycięciu w ekranie, umieszczono zaś aparat 32 Mpix do selfie i rozmów wideo.

Do premiery pozostało jeszcze kilka godzin, zatem zachęcam do zapoznania się z naszymi poprzednimi publikacjami na temat Honora 20 i Honora 20 Lite:

Źródło: informacja prasowa