smartfon Honor 20
Honor 20 (fot. Honor)

Takiej promocji jeszcze nie było! Kup smartfon z serii Honor 20, a dostaniesz… bilety na samolot

Ostatnia aktualizacja:

28 czerwca rozpoczyna się oficjalna sprzedaż flagowego Honora 20 na rynku polskim. Jako że producent silnie zachwala rozwiązania w zakresie fotografii, zaproponuje nabywcom przetestowanie sprzętu podczas wyjazdu zagranicznego. W ramach promocji klienci będą mieli możliwość odebrania vouchera na bilety lotnicze do największych europejskich miast.

Zgodnie z materiałami prasowymi przekazanymi przez producenta klienci, którzy zakupią w okresie trwania promocji (01.07 – 31.08. 2019 r.) smartfon Honor 20 lub Honor 20 Lite, będą mogli odebrać vouchery na bilety lotnicze w dwie strony m.in. do Londynu, Paryża, Barcelony, Berlina, Brukseli, Kopenhagi, Dublina, Madrytu, Mediolanu, Pragi czy Rzymu. Nabywcy Honora 20 dostaną w sumie cztery bilety (dla siebie i osoby towarzyszącej), podczas gdy świeżo upieczeni właściciele modelu z dopiskiem „Lite” dwa (jedynie dla własnej osoby).

Takiej promocji jeszcze nie było! Kup smartfon z serii Honor 20, a dostaniesz... bilety na samolot
Promocja smartfonów Honor 20 i Honor 20 Lite (fot. Honor)

Najnowsze smartfony Honora będą dostępne w sprzedaży promocyjnej u następujących partnerów handlowych:

  • Honor 20: RTV Euro AGD, dodatkowo online w Media Expert, x-kom oraz u operatora sieci Play;
  • Honor 20 Lite: RTV Euro AGD, Media Markt, Media Expert, Komputronik, x-kom, Neonet;

Szczegóły promocji zostaną udostępnione na dedykowanej stronie internetowej www.lecezhonorem.pl.

Nowy serwis Tabletowo. Sprawdź oiot.pl

Warto dodać, że zwłaszcza osoby, które zdecydują się na zakup Honora 20, będą miały co testować. Urządzenie zostało bowiem wyposażone w poczwórny aparat, którego główny moduł pracuje w oparciu o matrycę Sony IMX586 o rozdzielczości 48 Mpix. Dzięki wsparciu Sztucznej Inteligencji aparat dynamicznie dostosowuje się do warunków i fotografowanej scenerii, co umożliwia osiągnięcie bardzo dobrych efektów nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

Główny aparat wspierany jest przez jednostkę szerokokątną o rozdzielczości 16 Mpix oraz dwa aparaty pomocnicze odpowiedzialne za uzyskanie efektu głębi podczas zdjęć portretowych oraz odpowiednio ostre ujęcia w trybie makro. Na przodzie, w wycięciu w ekranie, umieszczono zaś aparat 32 Mpix do selfie i rozmów wideo.

Do premiery pozostało jeszcze kilka godzin, zatem zachęcam do zapoznania się z naszymi poprzednimi publikacjami na temat Honora 20 i Honora 20 Lite:

Źródło: informacja prasowa