Promocja: Goclever Tab 7500 za 149 złotych | Tabletowo.pl

Promocja: Goclever Tab 7500 za 149 złotych

Dołącz do dyskusji 0
Goclever Tab 7500 za 149 złotych

Dzisiejszego ranka dostała mejla od jednego z Czytelników Tabletowo.pl, z którego dowiedziałam się, że w sieci sklepów Real w sobotę (tj. jutro) będzie jednodniowa promocja jakiegoś tabletu. Informacja pochodziła ze spotu telewizyjnego, z którego tak naprawdę niewiele wiadomo na temat samego urządzenia, a strona wspomnianego sklepu, jak i internet, milczy na temat akcji. Szybki mejl do biura rzecznika prasowego Real i już wszystko wiemy (dzięki!).

W jednodniowej promocji, obowiązującej wyłącznie w sobotę, 20 października, będzie można nabyć tablet Goclever Tab R75 (znany również jako Goclever 7500) w cenie 149 złotych. Cena urządzenia w sieci zaczyna się od 232 złotych, więc obniżka, jakby nie było, jest całkiem spora.

Trzeba jednak pamiętać, że Goclever Tab R75 to urządzenie typowe z najniższej półki cenowej, a więc przeznaczone dla bardzo niewymagających użytkowników. Decydując się na taki sprzęt należy pamiętać o jego ograniczonych możliwościach. Niska rozdzielczość ekranu wiąże się z brakiem wygody przy przeglądaniu sieci, połączenie jednordzeniowego procesora z 512MB RAM nie wróży nic dobrego w przypadku gier, a sam system może chodzić stosunkowo wolno i czasem się zawieszać, natomiast niewielka pojemność akumulatora nie zapewni długiego czasu pracy urządzenia.

Jakkolwiek by nie było, produkt ten może znaleźć kupców. Może się okazać np. ciekawą propozycją jako pierwszy tablet dla maluchów, których rodzice chcą, by mieli pierwszy kontakt z tego typu sprzętem za sobą – a do tego nie potrzeba przecież high-endowego modelu.

Parametry techniczne Goclever Tab R75 (7500):
– pojemnościowy ekran 7″ 800 x 480 pikseli, multitouch 5-punktowy,
– jednordzeniowy procesor Rockchip 2906 Cortex A8 o częstotliwości taktowania 1GHz z GC600,
– Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich z dostępem do Google Play,
– 512MB RAM,
– 4GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć dzięki slotowi kart microSD,
– port miniUSB,
– 3.5 mm jack audio,
– akcelerometr,
– akumulator o pojemności 2200 mAh (aczkolwiek strona producenta wskazuje na 3000 mAh),
– WiFi,
– kamerka 0,3 Mpix,
– waga: 322 g,
– wymiary 196 x 118 x 10 mm.

Goclever Tab R75 nie posiada wyjścia HDMI, Bluetooth, 3G ani GPS, ale kupując tak tani sprzęt należy się z tym liczyć i nie można wymagać od niego zaawansowanej specyfikacji technicznej.

Tablet, jak już wspomniałam, będzie dostępny w jednodniowej promocji sieci Real 20 października, w cenie 149 złotych.

Dzięki Paweł za podesłane info i Real za szczegóły akcji! ;)

Aktualizacja:

Dostałam informację od firmy Goclever czym różnią się od siebie Tab R75 i Tab 7500. Model 7500 ma baterię 2200 mAh, a R75 – 3000 mAh. Urządzenia różni też obudowa – model 7500 ma czarną gumowaną obudowę. Przez to oba urządzenia nie mogą być ze sobą utożsamiane.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona