Promocja: Goclever Tab A93 za 249 złotych - Tabletowo.pl

Promocja: Goclever Tab A93 za 249 złotych

Tabletowo.pl Promocja: Goclever Tab A93 za 249 złotych Nowości Promocje

Największą popularnością na rynku wciąż cieszą się tablety 7-, 9.7- i 10.1-calowe. Urządzenia o pozostałych, nietypowych przekątnych, nie mają aż takiej siły przebicia – raz, że jest ich niewiele, dwa – spora część z nich to nieciekawe produkty, którymi po prostu nie warto się interesować. Jak jest w przypadku 9-calowego Goclever Tab A93, który trafił do jednodniowej promocji w sieci sklepów Real za 249 złotych? Oceńcie sami.

Urządzenie, jak wspomniałam wyżej, pozwala wyświetlać multimedialne treści na wyświetlaczu o przekątnej 9″ i niskiej rozdzielczości – 800 x 480 pikseli. Jego jednostką centralną jest jednordzeniowy procesor Cortex A8 o taktowaniu 1GHz z 512MB RAM, a systemem operacyjnym – Android Ice Cream Sandwich. Na wyposażeniu Goclever Tab A93 znajdziemy również 4GB pamięci wewnętrznej, akumulator o przyzwoitej pojemności 5000 mAh, kamerkę 0,3 Mpix, slot kart microSD oraz port microUSB. Uprzedzając Wasze ewentualne pytania – nie posiada Bluetooth, wyjścia HDMI, 3G ani GPS.

Cena Goclever Tab A93 w sieci zaczyna się od 363 złotych (porównywarki: Skąpiec i Ceneo, są w tej sprawie zgodne). Łatwo więc zauważyć, że cena w promocji Reala – 249 złotych – jest bardziej niż przyzwoita. Jeśli będziecie się decydować na kupno tego sprzętu, musicie się jednak liczyć z jego parametrami technicznymi, które nie wszystkich zadowolą (jeden rdzeń, niska rozdzielczość ekranu, 512MB RAM nie wróżą nic dobrego…).

Jak widać powyżej, promocja trwa wyłącznie jeden dzień: 10 października 2012 roku, czyli w środę (tj. jutro).

Dzięki Dawid za podesłane info! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona