Promocja: Goclever Hybrid za 1049 złotych | Tabletowo.pl

Promocja: Goclever Hybrid za 1049 złotych

Dołącz do dyskusji 0
Promocja: Goclever Hybrid za 1049 złotych

Ledwie zadebiutował na rynku (pod koniec stycznia), a już trafia do pierwszej oferty, w ramach której można go nabyć sporo taniej niż standardowo. Mowa o „polskim Transformerze”, hybrydowym Goclever Hybrid, którego sugerowana cena to 1199 złotych, choć w sklepach można go znaleźć od 1249 złotych. Jeśli zastanawialiście się nad kupnem tego urządzenia, aktualnie macie do tego chyba najlepszą, jak dotąd, okazję. W jednym z serwisów z zakupami grupowymi pojawił się ten sprzęt za 1049 złotych (i przesyłka gratis).

Hybrid jest tańszą alternatywą dla produktów tajwańskiego Asusa. Goclever postanowił wykorzystać moment, w którym zapotrzebowanie klientów chcących mieć produkt łączący w sobie cechy dwóch urządzeń, tabletu i netbooka, wydaje się wysokie (a może to przejściowy trend?). Hybrid to tablet z 10,1-calowym ekranem IPS 1280×800 pikseli, dwurdzeniowym procesorem Rockchip RK3066 1,6GHz i Androidem 4.1 Jelly Bean, który można podłączyć do zewnętrznej klawiatury – stacji dokującej – zawierającej w sobie dodatkowy akumulator o pojemności 8000 mAh i dwa porty USB.

Sam tablet posiada 1GB RAM, slot kart microSD, Bluetooth 4.0, port microUSB, wyjście miniHDMI, aparat 3 Mpix, kamerkę 2 Mpix, akumulator 6500 mAh i WiFi. Całość waży 1,37 kg.

Warto zauważyć, że na stronie Citeam jest błąd. Opis tabletu sugeruje, że posiada 16GB pamięci, jednak po przejściu do konkretnej oferty okazuje się, że naprawdę ma 8GB. I tak z całą pewnością jest w rzeczywistości, bowiem model z 16GB sprzedawany jest wyłącznie z zewnętrznym modemem 3G w cenie 1399 złotych.

Dzięki Marek za info! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona