Szukasz dobrego i taniego głośnika? Xiaomi Mi Bluetooth Speaker w poniedziałek kupisz za 119 złotych

Już w najbliższy poniedziałek, tj. 15 października 2018 roku, na stronie mi-home.pl, czyli w oficjalnym polskim sklepie Xiaomi, odbędzie się kolejna sprzedaż błyskawiczna. W promocji dostępny będzie tym razem bezprzewodowy głośnik Mi Bluetooth Speaker, którego cena zostanie obniżona o kilkadziesiąt złotych.

Xiaomi Mi Bluetooth Speaker charakteryzuje się wieloma ciekawymi cechami. Zacznijmy od wykonania: głośnik ten ma metalową obudowę, jednak jego waga wynosi tylko 270 gramów – dzięki temu nie będzie on ciążył w plecaku. Jego wymiary to natomiast 68x245x58 mm.

Reklama

Sprzęt wyposażono w Bluetooth w wersji 4.0, wejście AUX oraz mikrofon, dzięki któremu użytkownik będzie mógł prowadzić rozmowy głosowe wykorzystując głośnik. Niestety, w odróżnieniu od wersji chińskiej tego produktu, nie znajdziemy tutaj slotu na kartę pamięci. Warto również wspomnieć o sporej baterii, której pojemność wynosi 1500 mAh, co ma się przełożyć na około 8 godzin odsłuchu.

Xiaomi Mi Bluetooth Speaker

Promocja na ten sprzęt zostanie przeprowadzona w oficjalnym sklepie marki mi-home.pl już w najbliższy poniedziałek, 15 października. Wyprzedaż błyskawiczna rozpocznie się punktualnie o godzinie 10:00. Cena obniżona będzie ze 149 złotych do 119 zł, czyli o 20%. Co ważne, w promocji dostępne mają być trzy wersje kolorystyczne: czerwona, złota i niebieska.

Wyprzedaż ma potrwać do północy lub do wyczerpania zapasów, co jest o wiele bardziej prawdopodobne. Biorąc pod uwagę poprzednie tego typu promocje, warto „przygotować się” do zakupu już chwilę przed dziesiątą, aby wyrwać jeden egzemplarz dla siebie.

Źródło: informacja prasowa