Promocja: trójosiowy gimbal FeiyuTech WG2, warty 900 złotych, do końca lutego tańszy o 300 zł - Tabletowo.pl

Promocja: trójosiowy gimbal FeiyuTech WG2, warty 900 złotych, do końca lutego tańszy o 300 zł

Filmować każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej. „Gorzej” wychodzi wtedy, gdy kadry męczą ciągłymi szarpnięciami z powodu dynamiki sceny, a kamerzyście ręka drży jak przed wypiciem porannej kawy. Wtedy warto zaopatrzyć się w gimbal. W jednym ze sklepów trwa promocja na nieco droższy model Feiyu Tech, dedykowany kamerkom sportowym.

Feiyu Tech jest producentem akcesoriów dla aktywnych filmowców-amatorów, którzy chcieliby wprowadzić do swoich materiałów nieco dynamiki, bez strachu o to, że ujęcia będą wyglądać jak kręcone przez człowieka trzęsącego się jak galareta. Oferuje kamery sportowe i akcesoria do nich w różnych cenach. Testy niektórych z nich już publikowaliśmy.

Dziś krótka informacja o okazji w sklepie cafago.com. Tam do końca lutego potrwa promocja, w której można kupić gimbal FeiyuTech WG2 za 607,58 zł, gdzie jego normalna cena kręci się w okolicach 900 złotych. Oszczędność rzędu 300 złotych to nie byle co.

Żeby skorzystać z obniżki, trzeba wpisać w koszyku z zamówieniem kod JD478.

Tabletowo.pl Promocja: trójosiowy gimbal FeiyuTech WG2, warty 900 złotych, do końca lutego tańszy o 300 zł Akcesoria

Gimbal jest wodoodporny, można go łatwo dostosować do popularnych kamer sportowych typu GoPro Hero4, Hero5 czy Xiaomi Yi. Ma funkcję automatycznego obracania i wyposażono go w klasyczne otwory do montażu na statywie czy trójnogu. Na przednim panelu znajduje się wskaźnik LED, który pokazuje w jakim trybie znajduje się gimbal i jaki jest poziom naładowania baterii. Zapewnia ona do 2,5 godzin pracy oprogramowaniu układowemu akcesorium.

Gdybyście chcieli dowiedzieć się czegoś więcej o FeiyuTech WG2, odwiedźcie poświęconą promocji stronę cafago.

Wpis powstał przy współpracy z cafago.com

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona