Promocja gier firmy Sega w Google Play: After Burner Climax i House of the Dead Overkill: LR

Co jakiś czas producenci oprogramowania chcą się wypromować tworząc nie tylko nowe produkty, lecz również wprowadzając promocje na te, które zaczynają słabiej się sprzedawać.  Amerykański oddział firmy Sega przeceniając swoje wcześniejsze produkcje, daje do zrozumienia, że nie chce dać o sobie zapomnieć. Przecenionymi dziś grami są: After Burner Climax oraz House of the Dead Overkill: LR.

Reklama

After Burner Climax pozwala wcielić się w pilota myśliwca. Gra przypomina nieco rozgrywkę w komputerową grę HAWX, gdzie również mamy do wykonania zadania związane z niszczeniem poszczególnych celów. W trakcie zabawy będziemy mogli wybrać jeden z wielu samolotów oraz będziemy mogli personalizować je wedle własnych potrzeb – oczywiście po drodze będziemy musieli odblokowywać wszystkie bonusy. Wcześniejsza cena gry wynosiła 2,99 dolara, jednak po 67% przecenie jej koszt to 0,99 dolara – daje to nam 3,89 złotych w sklepie Google Play.

House of the Dead Overkill: LR to gra zainspirowana filmami ze słynnymi zombi. Jest to klasyczna produkcja z gatunku, w której wcielamy się w postać mającej za zadanie zabicie wszystkich przeciwników. Krótko grę określa producent: „zagraj w trybie przetrwania lub przygody i zniszcz fale zainfekowanych, żądnych krwi mutantów”. Początkowa cena gry wynosiła 4,99 dolara, jednak zdecydowano się na 40% przecenę, dzięki czemu możemy ją nabyć za 11,73 złotych.

źródło: Google Play