Nikt nie musi wiedzieć, że ten głośnik dostałeś do Galaxy S8 za złotówkę. Gra jak za dwieście - Tabletowo.pl

Nikt nie musi wiedzieć, że ten głośnik dostałeś do Galaxy S8 za złotówkę. Gra jak za dwieście

Dołącz do dyskusji 0

Promocje są różne: lepsze, gorsze, takie, obok których nie można przejść obojętnie i takie, które można sobie darować. Osoby, które liczą się z zakupem flagowca Samsunga w najbliższym czasie i jednocześnie chciałyby na wakacjach skorzystać z dobrodziejstw przenośnych głośników Bluetooth – mamy coś dla Was.

Promocja dotyczy Samsunga Galaxy S8 w wersji z 64 GB pamięci wewnętrznej i kolorze Midnight Black. Jaki jest smartfon Koreańczyków, chyba każdy już miał okazję się przekonać. Albo wędrując na stoiska któregoś z operatorów telefonii komórkowej, albo fatygując się do jednego z Brand Store’ów Samsunga. Ewentualnie mogliście mieć okazję oglądać lub czytać recenzję przygotowaną przez Krzyśka.

Jakkolwiek, teraz kupując flagowca Samsunga w Komputroniku, można dostać za 1 zł taki oto głośnik Bluetooth tego samego producenta. Może odtwarzać muzykę nawet do 9 godzin i da się go wykorzystać jako zestaw głośnomówiący. W sam raz na letnie wypady w… właściwie gdziekolwiek.

Tabletowo.pl Nikt nie musi wiedzieć, że ten głośnik dostałeś do Galaxy S8 za złotówkę. Gra jak za dwieście Akcesoria Promocje Samsung Smartfony

Oczywiście, za cenę 3499 złotych, oprócz SGS 8 oraz głośnika Samsung Scoop, otrzymujemy prawo do darmowej wysyłki. Normalnie głośniczek kosztuje około 200 złotych, także ci, którzy i tak zamierzali go kupić razem ze smartfonem, pewnie się ucieszą z takiego prezentu.

Promocja trwa od dziś aż do końca wakacji. Jest więc czas na przemyślenie sprawy, ale tylko teoretycznie. Zakończy się ona, jeśli wcześniej zabraknie głośników. Zalecałbym więc umiarkowany pośpiech ;)

Tabletowo.pl Nikt nie musi wiedzieć, że ten głośnik dostałeś do Galaxy S8 za złotówkę. Gra jak za dwieście Akcesoria Promocje Samsung Smartfony

grafika: Samsung

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona