Nikt nie musi wiedzieć, że ten głośnik dostałeś do Galaxy S8 za złotówkę. Gra jak za dwieście | Tabletowo.pl

Nikt nie musi wiedzieć, że ten głośnik dostałeś do Galaxy S8 za złotówkę. Gra jak za dwieście

Dołącz do dyskusji 0

Promocje są różne: lepsze, gorsze, takie, obok których nie można przejść obojętnie i takie, które można sobie darować. Osoby, które liczą się z zakupem flagowca Samsunga w najbliższym czasie i jednocześnie chciałyby na wakacjach skorzystać z dobrodziejstw przenośnych głośników Bluetooth – mamy coś dla Was.

Promocja dotyczy Samsunga Galaxy S8 w wersji z 64 GB pamięci wewnętrznej i kolorze Midnight Black. Jaki jest smartfon Koreańczyków, chyba każdy już miał okazję się przekonać. Albo wędrując na stoiska któregoś z operatorów telefonii komórkowej, albo fatygując się do jednego z Brand Store’ów Samsunga. Ewentualnie mogliście mieć okazję oglądać lub czytać recenzję przygotowaną przez Krzyśka.

Jakkolwiek, teraz kupując flagowca Samsunga w Komputroniku, można dostać za 1 zł taki oto głośnik Bluetooth tego samego producenta. Może odtwarzać muzykę nawet do 9 godzin i da się go wykorzystać jako zestaw głośnomówiący. W sam raz na letnie wypady w… właściwie gdziekolwiek.

Oczywiście, za cenę 3499 złotych, oprócz SGS 8 oraz głośnika Samsung Scoop, otrzymujemy prawo do darmowej wysyłki. Normalnie głośniczek kosztuje około 200 złotych, także ci, którzy i tak zamierzali go kupić razem ze smartfonem, pewnie się ucieszą z takiego prezentu.

Promocja trwa od dziś aż do końca wakacji. Jest więc czas na przemyślenie sprawy, ale tylko teoretycznie. Zakończy się ona, jeśli wcześniej zabraknie głośników. Zalecałbym więc umiarkowany pośpiech ;)

grafika: Samsung

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona