Takiej promocji na Galaxy S10 i Galaxy S10+ jeszcze nie było!

Taka promocja może już się nie powtórzyć. Tylko teraz po zakupie Galaxy S10Galaxy S10+ można bowiem odzyskać ponad 1000 złotych w ramach oferty Samsung Odkup.

Pomimo że nie jest to ulubiony rodzaj promocji, gdyż wymaga dokonania kilku dodatkowych kroków, zdecydowanie warto rozważyć zakup Galaxy S10Galaxy S10+. Dzięki przygotowanej przez Samsunga propozycji można bowiem odzyskać ponad 1000 złotych w ramach oferty Samsung Odkup.

Reklama

Jak skorzystać z promocji?

Pierwsze, co należy zrobić, to kupić Samsunga Galaxy S10 lub Galaxy S10+ u jednego z autoryzowanych partnerów wymienionych w podlinkowanym na samym końcu tego artykułu regulaminie, czyli na przykład w Media Expert. Trzeba to zrobić w dniach od 14 października do 3 listopada 2019 roku włącznie (najpóźniej do godziny 23:59).

Kolejnym krokiem jest aktywacja zakupionego smartfona – należy to zrobić maksymalnie do 6 listopada 2019 roku, do godziny 23:59. Następnie, w ciągu siedmiu dni od aktywowania urządzenia, trzeba zalogować się w aplikacji Samsung Members i wypełnić odpowiedni formularz.

Po 14 dniach od rejestracji w programie udostępniony zostanie voucher o wartości 1000 złotych, który należy wykorzystać na stronie wycena.samsung.pl. Lista urządzeń, jakie można oddać w ramach oferty Samsung Odkup, znajduje się w przygotowanym przez Samsunga dokumencie w formacie PDF.

W sumie można więc zyskać ponad 1000 złotych, bowiem użytkownik otrzyma też pieniądze za oddawany sprzęt (wycena zależy od jego stanu technicznego i wizualnego).

zasady promocji Samsung Odkup
Zasady promocji Samsung Odkup (źródło: Samsung)

Mimo że oferta promocyjna na Galaxy S10Galaxy S10+ wymaga dokonania kilku kroków, to zdecydowanie warto z niej skorzystać, szczególnie jeśli ktoś miał w planach kupno któregoś z ww. modeli. Warto jednak pamiętać, że pula voucherów jest ograniczona i wynosi 5000 sztuk. O jego przyznaniu decyduje kolejność rejestracji w promocji.

Nie można też zbyt długo zwlekać z wykorzystaniem vouchera, bowiem będzie on ważny tylko przez 7 dni od jego pobrania.

Regulamin Promocji „Samsung Odkup” (PDF)

Recenzja Samsung Galaxy S10+

Samsung Galaxy S10+ to flagowiec z krwi i kości, w którym… wciąż kilka rzeczy można ulepszyć (recenzja)

Źródło: Samsung