Takiej promocji na Galaxy S10 i Galaxy S10+ jeszcze nie było!

Taka promocja może już się nie powtórzyć. Tylko teraz po zakupie Galaxy S10Galaxy S10+ można bowiem odzyskać ponad 1000 złotych w ramach oferty Samsung Odkup.

Reklama

Pomimo że nie jest to ulubiony rodzaj promocji, gdyż wymaga dokonania kilku dodatkowych kroków, zdecydowanie warto rozważyć zakup Galaxy S10Galaxy S10+. Dzięki przygotowanej przez Samsunga propozycji można bowiem odzyskać ponad 1000 złotych w ramach oferty Samsung Odkup.

Reklama

Jak skorzystać z promocji?

Pierwsze, co należy zrobić, to kupić Samsunga Galaxy S10 lub Galaxy S10+ u jednego z autoryzowanych partnerów wymienionych w podlinkowanym na samym końcu tego artykułu regulaminie, czyli na przykład w Media Expert. Trzeba to zrobić w dniach od 14 października do 3 listopada 2019 roku włącznie (najpóźniej do godziny 23:59).

Kolejnym krokiem jest aktywacja zakupionego smartfona – należy to zrobić maksymalnie do 6 listopada 2019 roku, do godziny 23:59. Następnie, w ciągu siedmiu dni od aktywowania urządzenia, trzeba zalogować się w aplikacji Samsung Members i wypełnić odpowiedni formularz.

Po 14 dniach od rejestracji w programie udostępniony zostanie voucher o wartości 1000 złotych, który należy wykorzystać na stronie wycena.samsung.pl. Lista urządzeń, jakie można oddać w ramach oferty Samsung Odkup, znajduje się w przygotowanym przez Samsunga dokumencie w formacie PDF.

W sumie można więc zyskać ponad 1000 złotych, bowiem użytkownik otrzyma też pieniądze za oddawany sprzęt (wycena zależy od jego stanu technicznego i wizualnego).

zasady promocji Samsung Odkup
Zasady promocji Samsung Odkup (źródło: Samsung)

Mimo że oferta promocyjna na Galaxy S10Galaxy S10+ wymaga dokonania kilku kroków, to zdecydowanie warto z niej skorzystać, szczególnie jeśli ktoś miał w planach kupno któregoś z ww. modeli. Warto jednak pamiętać, że pula voucherów jest ograniczona i wynosi 5000 sztuk. O jego przyznaniu decyduje kolejność rejestracji w promocji.

Nie można też zbyt długo zwlekać z wykorzystaniem vouchera, bowiem będzie on ważny tylko przez 7 dni od jego pobrania.

Regulamin Promocji „Samsung Odkup” (PDF)

Recenzja Samsung Galaxy S10+

Samsung Galaxy S10+ to flagowiec z krwi i kości, w którym… wciąż kilka rzeczy można ulepszyć (recenzja)

Źródło: Samsung

   1. to wiem, chciałem się pośmiać z ich wyceny. za 800 trochę mi się nie opłaca, tel jest roczny, jak nowy, leży na biurku jako modem, żal sprzedawać.

   2. Ja przy kombinowałem i wysłałem starą Nokie 1600. Wycenili ją na 1 zł a ja od Samsunga zgarnołem 400 zł w ramach promocji na S9+ a starą S7 za 1100 sprzedałem.
    Tak się robi interesy.

 1. Któryś raz już jest ta pseudopromocja od Samsunga, sklepy wymienione w regulaminie mają S10 za 3950 a S10+ za 4400 przy czym w innych sklepach (nieobjętych akcją) te telefony są o tyle tańsze, że nawet z rabatem 1000 zł się to nie kalkuluje, innymi słowy lepiej sprzedać stary telefon niż go im oddawać za śmieszne pieniądze.

 2. Trochę lipa, że najpierw trzeba kupić urządzenie, a dopiero później się dowiadujemy czy zdążyliśmy na promocję, czy się złapaliśmy na tę pulę 5000 sztuk voucherów.
  Promocja adresowana do ludzi z działalnością gospodarczą – bierzesz pełną FV na 4000 PLN, odpisujesz podatki, a tysiąc cichaczem na konto dostajesz ;)

 3. Bzdury. Dużo niejasnych kombinacji, wycana a na koniec nie 1000 zł a może 300 lub 500.

  No i nie w gotówce tylko jakis bon żeby znów kupic cos i pewnie trzeba bedzie dołożyć do zakupu kółka stówek.

  Tak strzyga ludzi na kasę. Zyskaj 1000 czyli zyskaj 500 i kup za 1000.

  1. Nie do końca. Dajesz im do wyceny jakiegoś trupa z szuflady, oni to wyceniają na 1 PLN. Do tego samsung daje voucher na +1000 PLN, więc masz już ten 1001 PLN (na konto).
   Na 100% nie odpłaca się sprzedawać telefonów, które mają jakąś wartość ( S8 czy S9), ale złom elektroniczny za 1000 PLN? why not :)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama