Express Deals to okazja do kupienia urządzeń YI i Tronsmart nawet o kilkaset złotych taniej! | Tabletowo.pl

Express Deals to okazja do kupienia urządzeń YI i Tronsmart nawet o kilkaset złotych taniej!

Dołącz do dyskusji 0

Oficjalny dystrybutor marek YI i Tronsmart na polskim rynku, firma JBTS, przygotowała promocję Express Deals, dzięki której urządzenia ww. producentów można kupić w dużo niższych cenach. Ba, obniżki mogą sięgać nawet kilkuset złotych!

Akcja Express Deals potrwa do 20 kwietnia 2018 roku do godziny 23:59 włącznie lub do wyczerpania zapasów – a przeglądając oferty nietrudno dojść do wniosku, że w przynajmniej kilku przypadkach szybciej nastąpi to drugie. Obniżki sięgają bowiem nawet 50% pierwotnej ceny, więc to naprawdę kusząca propozycja. Jeśli zaś chodzi o kwoty, to można zaoszczędzić nawet do 210 złotych.

Express Deals podzielono na trzy sekcje. Pierwszą jest Extreme Deal, w której pojawia się limitowana liczba sztuk jakiegoś produktu w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Co ciekawe, nie wiadomo, jakiego – jest to ujawniane dopiero po opublikowaniu zegara na stronie. Jutro, tj. 5 kwietnia 2018 roku, o godzinie 20:00 ruszy sprzedaż kamerki YI 4K za jedyne 399 złotych, podczas gdy regularna cena tego sprzętu to 999 złotych!

Kolejną sekcją są okazje cenowe, dostępne cały czas. Klienci znajdą w nich produkty marek YI i Tronsmart, a ceny – jak już wspomniałem – obniżono nawet o 50% względem standardowego poziomu. Ostatnią sekcją jest JBTS Box, czyli pudełko z zawartością-niespodzianką, tj. sprzętem, gadżetami i limitowanymi niespodziankami. Do wyboru są cztery: za 99 złotych, za 199 złotych, za 399 złotych i za 499 złotych. Organizator promocji gwarantuje, że produkty, które znajdują się w środku, zawsze są w sumie warte więcej.

Na koniec warto jeszcze dodać, że dostawa jest darmowa w przypadku zamówień o wartości co najmniej 250 złotych. Klienci mogą też odebrać bezpłatnie swoje zakupy na stoisku JBTS Express w CH Wroclavia.

Regulamin promocji Express Deals

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona