etui Samsung Smart Cover Galaxy Friends
Etui Samsung Smart Cover Galaxy Friends (fot. Samsung)

Niby fajna ta promocja Samsunga, ale taka trochę skomplikowana

Wszyscy lubią dostawać coś za darmo, szczególnie jeśli jest to rzecz, która przyda się w trakcie codziennego korzystania z zakupionego urządzenia. Tak też jest w tym przypadku – do wybranych smartfonów Samsung będzie w prezencie dorzucał etui Smart Cover Galaxy Friends. Haczyk jest jednak taki, że warunki akurat tej promocji są dość skomplikowane.

Etui Smart Cover Galaxy Friends

Nazwa jest nieprzypadkowa, bowiem – jak informuje producent – „Smart Covery odmienią nie tylko zewnętrzny wygląd Twojego smartfona. Po założeniu obudowy automatycznie zmienia się interfejs aktywując tapetę i ikony aplikacji inspirowane Twoimi ulubionymi bohaterami”.

Reklama

Owymi bohaterami są – w zależności od modelu Smart Cover Galaxy Friends – Spider Man, Król Lew lub Buzz Astral z serii bajek Toy Story. We wszystkich trzech przypadkach użytkownicy mogą również zajrzeć do dedykowanej aplikacji SPECIAL, w której znajdą tapety, trailery i zdjęcia ze swoimi ulubionymi bohaterami. W pierwszym dodatkową zawartością jest jeszcze gra RPG „FUTURE FIGHT”.

Jak otrzymać etui Smart Cover Galaxy Friends?

Niestety, jak to często w przypadku organizowanych przez Samsunga promocji, klienci nie otrzymają od razu etui Smart Cover Galaxy Friends. Najpierw będą musieli kupić Galaxy A40, Galaxy A50, Galaxy S10e, Galaxy S10 lub Galaxy S10+, a następnie wypełnić formularz promocyjny w aplikacji Samsung Members. Po pozytywnym rozpatrzeniu zgłoszenia producent wyśle prezent na wskazany przez użytkownika adres.

Oprócz tego, jest jeszcze jeden warunek. Formularz dla Smart Cover Galaxy Friends Spider Man dla Galaxy S10e, Galaxy S10 i Galaxy S10+ będzie dostępny od 29 lipca do 4 sierpnia 2019 roku. Z kolei dla Lion King dla Galaxy A40 od 5 do 11 sierpnia 2019 roku, a dla Buzz Astral dla Galaxy A40 i Galaxy A50 od 12 do 18 sierpnia 2019 roku.

Jak widać, warunki promocji są trochę skomplikowane, gdyż nie można po prostu wybrać sobie modelu, ale jeśli komuś szczególnie będzie zależeć na etui Smart Cover Galaxy Friends, to z pewnością je przetrawi i odbierze swój prezent.

Źródło: Samsung