Promocja: Elephone przez kilka dni będzie sprzedawać swoje smartfony za… 12,12 dolarów!

Okres przedświąteczny to świetna okazja do zakupu różnego rodzaju elektroniki. Producenci i sklepy prześcigają się w przygotowaniu jak najlepszych ofert, które mają na celu skusić klientów do wydania ciężko zarobionych pieniędzy na oferowane przez nich produkt/y.

Poinformowaliśmy Was już o „Zimowej Promocji” zorganizowanej przez rumuńską markę Allview, dzięki której możecie kupić oferowane przez nią smartfony nawet o 300 złotych taniej. Tym razem mam dla Was jeszcze lepszą wiadomość: Elephone przez kilka dni będzie sprzedawać produkowane przez siebie urządzenia za jedyne 12,12 dolarów.

Nie, to nie jest żart, chociaż na pierwszy rzut oka może się tak wydawać. Producent jednak umieścił informację o tej promocji na swojej oficjalnej stronie, więc musi być ona wiarygodna. Ale do rzeczy: w dniach 12 oraz 16-18 grudnia kupicie smartfony Elephone za jedyne 12,12 dolarów. Nie podano pełnej listy, wymieniono tylko najlepiej sprzedające się modele, czyli P8000, M2, P6000 Pro oraz S2/S2 Plus i dodano, że promocja dotyczy też innych urządzeń (nie ma więc gwarancji, że obejmie całe portfolio producenta).

Jeśli więc jesteście zainteresowani wejściem w posiadanie któregoś smartfona od Elephone, to musicie uważnie śledzić oferty sklepów, które je sprzedają (są wśród nich m.in. GearBest, Everbuying i geekbuying).

Źródło: Elephone