Promocja: elektryczna hulajnoga Mi Scooter oraz Xiaomi Mi 6 po niecałe 400 dolarów

Nie od dziś wiadomo, że w branży smartfonów panuje tylko jedna słuszna zasada – #XiaomiLepsze ;). Zapominamy jednak często, że producent zajmuje się również innymi produktami – oprócz tak kontrowersyjnych jak inteligentne buty, aż po całkiem interesujące jak elektryczne hulajnogi. Mamy dla Was kod rabatowy, dzięki któremu za Mi Scooter zapłacicie 500 złotych mniej, przez co zarówno czarną, jak i białą wersję kupicie za mniej niż półtora tysiaka. A jeżeli wolicie raczej smartfony, to tyle samo wydacie na Xiaomi Mi 6. Zainteresowani?

Xiaomi M365, Mi Scooter czy nawet MiJia Electric Scooter – pod tymi trzema nazwami możecie znać elektryczną hulajnogę Xiaomi. Choć wielu z nas może uważać hulajnogę za środek transportu raczej dla małych dzieci, to coraz więcej firm dodaje do swojej oferty warianty wzbogacone w silnik elektryczny, dzięki czemu cieszą się one zainteresowaniem również dorosłych – głównie geeków ;). Normalnie za Xiaomi M365 trzeba zapłacić mniej więcej pięćset baksów, ale co powiecie na kod rabatowy, dzięki któremu cena spadnie do niecałych 400 dolarów?

Wyjątkiem nie jest portal TOMTOP, na którym cena obu kolorów hulajnogi wynosi 539,99 dolara, czyli niespełna 1950 złotych. Wystarczy jednak, że użyjecie kodu rabatowego LSRXMSP140, aby kwota ta zmalała o 140 dolców. Zgodnie z obietnicą – Xiaomi M365 za dokładnie 399,99 dolara, co przy obecnym kursie przekłada się na niecałe 1442 złote (bez podatków).

Aktualizacja: teraz kod LSRXMS170 obniża cenę o 170 dolarów!

Hulajnogę możecie kupić >tutaj<.

Jeśli nie macie chrapki na hulajnogę elektryczną, to może Xiaomi Mi 6?

No dobra, nie każdy jest zainteresowany elektryczną hulajnogą, prawda? Jeśli macie „wolne” 400 dolarów i chcecie je wydać na coś elektronicznego, to za dokładnie tyle samo możecie kupić… Xiaomi Mi 6. Standardowa cena smartfona na portalu TOMTOP wynosi 429,99 dolara, ale i na to znajdzie się jakiś kod. W tym przypadku jest nim LSRXM6, który obniża cenę o 30 dolców.

Wychodzi więc na to, że nawet po doliczeniu podatku VAT, za smartfona zapłacicie nie więcej niż 1780 złotych, choć może zdarzyć się i tak, że wydacie niecałe półtora tysiąca. Jeśli nie boicie się zakupów z Chin, to względem ceny w polskiej dystrybucji możecie zaoszczędzić co najmniej dwie stówki.

Xiaomi Mi 6 możecie kupić >tutaj<.

Gdzie użyć kodu rabatowego?

Po kliknięciu przycisku Add to cart pojawi się okienko, w którym możecie wybrać opcję View Cart & Check out. Tam, po prawej stronie, zaraz nad logo PayPala, znajduje się się napis Have a Promotion Code?. Po jego kliknięciu ujawni się pole wpisywania tekstu, gdzie możecie wkleić odpowiedni kod promocyjny. Teraz już tylko Apply i gotowe – możecie przejść do płatności.

Tak wygląda prawidłowo wprowadzony kod promocyjny (w tym przypadku – na hulajnogę elektryczną)

Artykuł powstał przy współpracy z TOMTOP
grafika tytułowa: YouTube