Panowie, to promocja dla Was: przy zakupie smartfona Huawei T-Mobile dorzuca na Dzień Kobiet bon do jubilera | Tabletowo.pl

Panowie, to promocja dla Was: przy zakupie smartfona Huawei T-Mobile dorzuca na Dzień Kobiet bon do jubilera

Dołącz do dyskusji 0

Dokładnie za tydzień jest Dzień Kobiet. Niektórzy pewnie już mają prezenty dla najważniejszych kobiet w swoim życiu, lecz założę się, że większość mężczyzn jeszcze o nich nie pomyślała. Oferta T-Mobile może być dla Was ciekawą propozycją.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby skorzystały z niej również panie, ponieważ w regulaminie nie ma zapisu, że to oferta tylko dla panów ;) O co jednak chodzi? Ano o to, że przy zakupie smartfona marki Huawei klient otrzyma w prezencie voucher do wykorzystania w W.KRUK, czyli sklepie z biżuterią, zegarkami i akcesoriami. To może być naprawdę świetny – i na pewno trafiony – prezent na zbliżający się dzień kobiet.

Jak wspomniałem, promocją objęte są jedynie smartfony Huawei. Co jednak ciekawe, to przy zakupie niedrogiego Huawei P Smart klient dostanie voucher o największej wartości, bo aż 200 złotych. We wszystkich pozostałych przypadkach, bez względu na cenę urządzenia, zainteresowani mogą liczyć na kupon o wartości 100 złotych.

Promocja trwa do 8 marca 2018 roku włącznie lub do wcześniejszego wyczerpania puli voucherów (a jest ich w niej w sumie 1000 sztuk). Jedna osoba może zgarnąć dowolną ich liczbę – wszystko zależy od tego, ile umów podpisze i ile kupi smartfonów Huawei. Kupon zostanie wysłany na podany e-mail w ciągu 48 godzin roboczych i będzie ważny przez 12 miesięcy od jego wygenerowania.

Jeśli zaś chodzi o jego realizację, to można go wykorzystać zarówno w sklepie internetowym, jak i stacjonarnym. W przypadku, gdy wartość zakupu jest mniejsza niż wartość vouchera, pozostałe środki przepadają. Jeżeli z kolei jest większa – klient musi dopłacić resztę. Voucher nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny. Wszystkie informacje zainteresowani znajdą na stronie promocji i w regulaminie.

Regulamin akcji „Dzień Kobiet z Huawei”

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona