Promocja na Dzień Kobiet w Plusie: doładuj konto za 50 zł, a dostaniesz bransoletkę w prezencie

Lubię proste promocje. Nieskomplikowane, łatwe do spamiętania. Plus ma taką. Darmowa bransoletka do doładowania 50 zł, to zawsze miły prezent.

Nazwa promocji w sieci Plus, „Bransoletka za doładowanie”, bezpośrednio określa cel jej istnienia. Dzięki niej, można odebrać prezent w postaci bransoletki firmy YES. O, takiej:

Reklama

Promocja dostępna jest od 7 marca do 30 kwietnia i mogą z niej skorzystać klienci wszystkich głosowych usług na kartę oraz mix w sieci Plus. Co trzeba zrobić, by wziąć w niej udział?

  • należy wysłać na nr 80777 darmową wiadomość tekstową SMS o treści BRANSOLETKA,
  • poczekać na wiadomość potwierdzającą aktywację promocji,
  • zasilić swoje konto kwotą co najmniej 50 zł za pośrednictwem kanału bankowo-internetowego,
  • w ciągu 72 godzin w zwrotnej wiadomości SMS przyjdzie specjalny kod promocyjny uprawniający do odebrania bransoletki firmy YES

Ważne jest zachowanie powyższej kolejności: najpierw wysyłamy SMS-a z kodem i czekamy na potwierdzenie, a dopiero później zasilamy konto.

Aby odebrać prezent należy wejść na stronę www.bransoletkazadoladowanie.pl i dokonać wyboru bransoletki spośród dostępnych, a następnie w formularzu zamówienia wpisać otrzymany kod promocyjny oraz dane osobowe. Wysyłka bransoletki nastąpi w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty zamówienia. Uczestnik promocji nie ponosi kosztów przesyłki prezentu.

Na jeden numer telefonu można otrzymać jeden kod, który upoważnia do odbioru jednej bransoletki. Liczba kodów jest ograniczona, a o ich przyznaniu decyduje kolejność spełnienia warunków promocji. Otrzymany kod należy wykorzystać do 30 kwietnia 2019 r.

Więcej szczegółów dotyczących promocji, znajdziecie w Regulaminie.

źródło: materiały prasowe