Taki prezent na Dzień Dziecka od x-kom: akcesoria (i nie tylko) tańsze nawet o 90%, najtańsze już za złotówkę! | Tabletowo.pl
Akcja Partnerska

Taki prezent na Dzień Dziecka od x-kom: akcesoria (i nie tylko) tańsze nawet o 90%, najtańsze już za złotówkę!

Dołącz do dyskusji 0

Nikt nie jest za stary, aby obchodzić Dzień Dziecka – wszakże każdy zawsze pozostanie dzieckiem swoich rodziców. Dlaczego by więc nie wykorzystać tej okazji i nie sprezentować sobie jakichś akcesoriów lub sprzętu? Naprawdę warto o sobie pomyśleć. Szczególnie, że x-kom przygotował promocję, dzięki której będzie można kupić ponad 400 produktów taniej nawet o 90%, a najtańsze już za złotówkę.

Wybór będzie naprawdę przeogromny. Za złotówkę kupicie przezroczyste etui do Sony Xperii XZ (standardowa cena 9 złotych), trzymetrowy kabel SHIRU z końcówkami 3,5 mm z obu stron (standardowa cena 5 złotych) i kabel SHIRU USB 2.0 9p do USB 3.0 20p (standardowa cena 5 złotych). Z kolei do 10 złotych dostaniecie kilkanaście kolejnych pozycji, m.in. mysz przewodową SHIRU (za 4 złote), mysz przewodową Lenovo (za 5 złotych; dostępne kolory: czarna, czerwona, niebieska), opaskę naramienną na smartfon (za 5 złotych; do 5″ i do 6″), kijek do selfie z pilotem SHIRU (za 9 złotych) i kartę pamięci GOODRAM microSD class 4 o pojemności 8 GB (za 10 złotych).

Z nieco droższych akcesoriów, ale nadal bardzo przystępnych cenowo, warto wymienić torbę na laptopa SHIRU do 16″ za 18 złotych (standardowa cena 49 złotych), ładowarkę Unitek z trzema portami USB za 19 złotych (standardowa cena 69 złotych), hub USB Unitek za 29 złotych (standardowa cena 99 złotych), słuchawki przewodowe Lenovo P855 za 29 złotych (standardowa cena 59 złotych), czytnik kart pamięci Unitek za 29 złotych (standardowa cena 49 złotych) oraz pendrive’y SanDisk: 16 GB za 29 złotych (standardowa cena 45 złotych) i 32 GB za 35 złotych (standardowa cena 49 złotych).

Za 49 złotych kupicie też głośniki przewodowe Logitech, a za 69 złotych powerbank 5200 mAh Samsunga z etui do Galaxy S8. Oczywiście to tylko malutka część wszystkich ofert, przygotowanych przez sklep x-kom, bowiem w sumie przeceniono ponad 400 produktów. Promocja będzie obowiązywać 1 czerwca 2018 roku, od godziny 7:00 (około), na podlinkowanej poniżej stronie. Na niej też znajdziecie kod rabatowy. Jeżeli szukacie akcesoriów (chociaż kilka sprzętów także zostanie przecenionych), koniecznie zajrzyjcie na nią w piątek. I pamiętajcie, że najkorzystniejsze promocje szybko się rozejdą!

Artykuł powstał przy współpracy ze sklepem x-kom

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona