Promocja: dwie konfiguracje Microsoft Surface Pro taniej o kilkaset złotych - Tabletowo.pl

Promocja: dwie konfiguracje Microsoft Surface Pro taniej o kilkaset złotych

Dołącz do dyskusji 0

Microsoft Surface Pro to zdaniem wielu jedna z najlepszych hybryd na rynku. Jedną z jej największych wad jest jednak dość wysoka cena. Na szczęście dla potencjalnych użytkowników czasem pojawi się jakaś promocja, dzięki której da się co nieco zaoszczędzić. Jak teraz, kiedy dwie konfiguracje można kupić o kilkaset złotych taniej.

Pierwszą z przecenionych wersji jest ta z dwurdzeniowym, czterowątkowym procesorem Intel Core m3-7Y30 1,0 GHz (2,6 GHz w trybie turbo; 4 MB Cache; 14 nm) i zintegrowaną grafiką Intel HD Graphics 615, 4 GB RAM oraz dyskiem SSD o pojemności 128 GB. Regularna cena tej konfiguracji to 4099 złotych, lecz aktualnie w Komputroniku kupicie ją za 3449 złotych, co oznacza, że w Waszej kieszeni zostanie 650 złotych.

Drugą z przecenionych konfiguracji jest ta z dwurdzeniowym, czterowątkowym procesorem Intel Core i5-7300U 2,6 GHz (3,5 GHz w trybie turbo; 4 MB Cache; 14 nm) i zintegrowaną grafiką Intel HD Graphics 620, 4 GB RAM oraz dyskiem SSD o pojemności 128 GB. Standardowo ta wersja kosztuje 4999 złotych, ale obecnie w Komputroniku zapłacicie za nią 4249 złotych, tj. zaoszczędzicie aż 750 złotych.

Przy okazji warto wspomnieć, że przy zakupie jednej z ww. konfiguracji Microsoft Surface Pro możecie skorzystać z jednej z dwóch promocji. Pierwszą jest kupno programu antywirusowego McAfee za 79 złotych, natomiast drugą rabat na roczną subskrypcję Microsoft Office 365 w wysokości 100 złotych. Dzięki temu za licencję na pięć stanowisk zapłacicie 299 złotych, na jedno 199 złotych, a za pakiet dla firmy 349 złotych.

Na koniec wypada jeszcze dodać, że klawiatura Type Cover i Surface Pen sprzedawane są oddzielnie oraz że promocja trwa do 18 lutego.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona