Promocja: do wyrwania taniej dwie gry z serii Age of Civilizations oraz wiele innych | Tabletowo.pl

Promocja: do wyrwania taniej dwie gry z serii Age of Civilizations oraz wiele innych

Dołącz do dyskusji 0

Właśnie zauważyłem, że w Sklepie Google Play aktualnie trwają promocje, dzięki którym można wyrwać naprawdę ciekawe produkty w niższej cenie – aż dziwi mnie to, że nikt tego wcześniej jakoś nie nagłośnił. Dzisiaj do ustrzelenia jest między innymi legendarna gra strategiczna, symulator farmy, konwerter zdjęć na tekst, a żeby tradycji stała się zadość, znajdzie się również jakaś darmowa paczka z ikonami.

Age of Civilizations Africa oraz Age of Civilizations Asia

Seria gier Age of Civilizations jest jedną z najpopularniejszych na Androida. Są to proste, strategiczne gry turowe, w których wybieramy sobie państwo, które zamierzamy rozwijać. W głównej mierze opierają się one na podbijaniu nowych terenów oraz ewentualnym zawieraniu sojuszów. W Age of Civilizations Africa rozgrywka odbywa się na Czarnym Lądzie, natomiast w wersji Asia, jak nietrudno się domyślić – w Azji. W odróżnieniu od standardowej wersji, w której mamy dostępne wszystkie kontynenty, w tych wariacjach tereny zostały podzielone na znacznie mniejsze prowincje, co wydłuża i urozmaica walkę o wpływy.

Standardowo obydwie te gry kosztują po 6,55 złotych, ale przez następne 6 dni można je zakupić po 4,29 zł. Aby kupić AoC Africa kliknij >tutaj<, a jeśli wolisz AoC Asia – >tutaj<.

Farming Simulator 18

Niewiele muszę tutaj tłumaczyć. Farming Simulator – tak jak nazwa wskazuje – jest symulatorem, w którym prowadzimy własne gospodarstwo rolne. Gracz ma możliwość zasiąść za sterami wielu maszyn rolniczych oraz sprawdzić jak wygląda prowadzenie farmy i z czym się to wiąże. Tytuł wyróżnia również bardzo ładna oprawa graficzna.

Standardowo gra ta kosztuje 12,99 zł, jednak przez następne 7 godzin możecie ją zakupić za 6,49 zł.

TextGrabber – image to text

TextGrabber to proste narzędzie, które pozwala na przekonwertowanie zdjęcia w dokument. Wystarczy sfotografować coś, na czym jest tekst, a następnie użyć aplikacji. Program wykryje litery na fotografii, a następnie „magicznie” sprawi, że stanie się on plikiem tekstowym. Dzięki temu możemy łatwo trzymać notatki w formie fizycznej, jak i wirtualnej.

Normalnie aplikacja kosztuje 20,99 PLN, ale aktualnie trwa promocja, dzięki której można ją pobrać za darmo.

Warto się zainteresować

Warto również zainteresować się tymi aplikacjami:

Źródło: Własne

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona