Promocja: Dell Latitude ST za 1499 złotych | Tabletowo.pl

Promocja: Dell Latitude ST za 1499 złotych

Dołącz do dyskusji 0
dell latitude st

Na portalu Citeam pojawiła się oferta, w ramach której można nabyć Dell Latitude ST za 1499 złotych (sporo mniej niż standardowo, porównywarki cenowe pokazują najniższą cenę 3460 złotych). To tablet przeznaczony dla bardzo wymagających użytkowników, stworzony przez amerykański koncern pod koniec ubiegłego roku z myślą przede wszystkim o przedsiębiorcach. Stąd też jego system operacyjny – Windows 7 Professional.

Jednostką centralną urządzenia jest procesor Intel Atom Z670 o częstotliwości taktowania 1,5GHz z Intel GMA 600, a na jego pokładzie znajdziemy przede wszystkim 10,1-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, pokryty Gorilla Glass, 2GB RAM oraz SSD o pojemności 64GB.

Sprzęt posiada również aparat o rozdzielczości 5 Mpix, kamerkę, pełnowymiarowy slot kart SD, pełnowymiarowy port USB, wyjście HDMI, WiFi, Bluetooth 4.0. Całość zamknięta została w obudowie o wymiarach 27 x 18,6 x 1,5 cm, a jej waga to 0,8 kg.

Oferta z Dell Latitude ST za 1499 złotych jest dostępna pod tym adresem. W zestawie z tabletem znajduje się rysik i neoprenowe etui.

dell latitude st

Dzięki NICKT za podesłane info! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona