Promocja: Deezer Premium na 3 miesiące do kupienia za jedyne 99 groszy

Już od kilku lat regulanie korzystam z serwisów streamingowych i wręcz zapomniałem o istnieniu plików .mp3. Za to udogodnienie trzeba jednak płacić – chyba każdy zdaje sobie sprawę z tego, że wersje darmowe są zbyt ograniczone. Akurat serwis Deezer przygotował bardzo ciekawą promocję, dzięki której można łatwo rozpocząć przygodę z tego typu usługami.

Deezer to – obok Spotify i Tidala – jeden z największych serwisów tego typu. Choć sam z niego nie korzystam, to kilku moich znajomych zdecydowało się na tę usługę i są oni umiarkowanie zadowoleni.

Jeśli chciałbyś rozpocząć swoją przygodę z serwisami streamingowymi lub po prostu przetestować Deezera, to masz teraz ku temu świetną okazję. Właśnie rozpoczęła się promocja, dzięki której możesz kupić konto premium na aż 3 miesiące za 99 groszy. Przypominam, że standardowo za jeden miesiąc usługi należy zapłacić 19,99 złotych.

Wystarczy wejść na stronę deezer.com/pl/ i zarejestrować się w usłudze (lub zalogować na wcześniej założone konto, na którym nie było jeszcze wykupionego konta premium) i uruchomić subskrypcję premium. Po tym z naszego rachunku bankowego przypisanego do usługi zostanie pobrane 99 groszy. Warto od razu subskrypcję tę wyłączyć ,aby za 3 miesiące nie została pobrana kwota w wysokości 19,99 złotych w celu przedłużenia okresu premium.

Źródło: Pepper