Promocja: darmowe 60 dni premium w Spotify. Przy okazji tłumaczymy, jak do serwisu streamingowego podpiąć Revoluta

Z promocjami jest tak, że czasami aż żal z nich nie skorzystać. Na łamach tego portalu już wiele razy informowaliśmy Was o przeróżnych okazjach, dzięki którym mogliście uzyskać coś taniej lub całkowicie za darmo. Tym razem do zdobycia jest aż sześćdziesiąt dni darmowego konta premium w serwisie muzycznym Spotify – nietrudno więc policzyć, że miłośnicy muzyki mogą w łatwy sposób zaoszczędzić czterdzieści złotych.

Nie będę owijać w bawełnę. Aby uzyskać darmowe 60 dni konta premium wystarczy wejść na tę stronę, a następnie kliknąć w baner GET PREMIUM lub podobny – u mojego redakcyjnego kolegi, Pawła, strona wyglądała troszeczkę inaczej, a przycisk podpisany był jako TRY PREMIUM FREE. Na pewno sobie poradzicie ;)

Jeśli macie konto w serwisie, ale jeszcze nigdy nie skorzystaliście z subskrypcji Spotify Premium, to możecie się na nie zalogować – w innym przypadku trzeba będzie założyć nowe. Po zalogowaniu lub rejestracji, serwis automatycznie przeniesie nas do strony, w której wpisujemy dane do zapłaty. Spokojnie, z Waszego rachunku nie zostaną pobrane żadne środki.

Po uzupełnieniu odpowiednich rubryk i potwierdzeniu ich poprawności, do konta powinno zostać przypisane 60 dni konta premium. Jeżeli boicie się, że zapomnicie o promocji i za dwa miesiące z Waszego konta zostanie pobrane dwadzieścia złotych za kolejny okres rozliczeniowy, to możecie od razu wejść w ustawienia konta i anulować subskrypcję, żeby mieć spokojne sumienie ;).

I to już. Od tej pory możemy cieszyć się darmowym Spotify Premium przez następne dwa miesiące. Warto zaznaczyć, że z wakacyjnej promocji skorzystać można do 10 sierpnia.

A mogę zapłacić „Revolutem”?

Jeżeli z jakiegoś powodu chcecie pod Spotify podpiąć kartę płatniczą Revolut, to możecie mieć pewne problemy, ponieważ tę kartę wystawia brytyjski bank, a my – a w każdym razie najprawdopodobniej większość z Was – znajdujemy się w Polsce i obowiązują nas „miejscowe” możliwości rozliczania się. Na szczęście udało mi się rozwiązać ten problem.

https://www.tabletowo.pl/2018/03/04/revolut-wygodne-platnosci-w-sieci-i-za-granica-bez-oplat-za-przewalutowanie/

Najpierw należy do przeglądarki internetowej na komputerze pobrać rozszerzenie VPN – u mnie jest to Google Chrome i wybrałem ZenMate VPN, ale równie dobrze może to być TunnelBear lub… dowolne inne rozwiązanie tego typu. Następnie trzeba zarejestrować się w usłudze i kliknąć w jej ikonkę w górnym, prawym rogu – tutaj należy zmienić kraj pozorowania naszej lokalizacji na Wielką Brytanię. Po tej czynności wystarczy tylko wrócić do strony Spotify i w ustawieniach konta również zmienić lokalizację na Wielką Brytanię (bądź United Kingdom – zależy w jakim języku wyświetli Wam się witryna). Teraz możecie w spokoju powrócić do strony wpisywania danych karty płatniczej, a ta pochodząca od Revolut powinna zadziałać – po przeprowadzeniu całego procesu możecie oczywiście usunąć wtyczkę VPN i cieszyć się 60-dniową, darmową subskrypcją Spotify Premium.

Źródło: Pepper