Sprawdźcie te promocje na Czarny Piątek w sklepach x-kom, al.to i COMBAT

Akcja partnerska

Black Friday to dzień, w którym na całym świecie rozpoczyna się przedświąteczna gorączka zakupów. Od wielu lat także Polacy korzystają z bogatej oferty promocyjnej dostępnej z tej okazji. Po raz kolejny sklepy z grupy x-kom przygotowały dla klientów rabaty na Czarny Piątek.

Reklama

Czarny Piątek 2019 w x-kom

W Polsce tradycja Czarnego Piątku nie jest tak bogata jak w Stanach Zjednoczonych, jednak takich rabatów, jak podczas Black Friday, próżno szukać w skali całego roku.

Reklama

Sklep x-kom organizuje promocje na Black Friday już od siedmiu lat. W tym roku pula produktów objętych promocją ma być rekordowa, co dodaje całej akcji wyjątkowego smaczku. Promocja odbędzie się 29 listopada 2019 roku i zacznie się:

Pełna oferta promocyjna pozostaje na razie tajemnicą. Wiadomo jedynie, że w obniżonych cenach kupicie np.:

Black Friday w grupie x-kom. Oferta pozostałych sklepów

Dwa pozostałe sklepy grupy x-kom, czyli al.to (RTV i AGD, zabawki, mama i dziecko) oraz combat.pl (miliataria, survival, outdoor), również organizują promocje z okazji Czarnego Piątku. Szczegóły znajdziecie w poniższych linkach.

Oto niektóre propozycje z sklepu al.to:

 

Promocje w trzech sklepach pozwalają znaleźć inspirację na prezent dla każdego, niezależnie od zainteresowań, płci i wieku.

Zapraszamy do Czarnego Piątku w grupie x-kom!

x-kom inspiruje na święta

W x-kom trwa również akcja x-mas. Oznacza to, że możecie skorzystać ze świątecznych inspiracji sklepu x-kom i podarować najbliższym prezenty po brzegi wypełnione technologią. Korzystajcie ze świątecznych pomysłów sklepu i upewnijcie się, że w tym roku wszystkie upominki będą trafione.

Artykuł powstał przy współpracy ze sklepami z grupy x-kom