Honor Play / fot. Kacper Żarski (Tabletowo.pl)

Tylko w Czarny Piątek kupisz Honora Play w niewiarygodnie niskiej cenie. Nikt nie przebije tej oferty

Czarny Piątek może być idealną okazją do tego, aby kupić jakiś sprzęt dużo taniej. Tradycją bowiem jest, że tego dnia wybrane urządzenia oferowane są w niespotykanie niskich cenach. Tak właśnie ma być w przypadku Honora Play, którego w najbliższy piątek będzie można kupić za naprawdę wyjątkowo niską kwotę.

Honor Play ogólnie jest – obok Pocophone F1 – ewenementem na skalę światową, ponieważ pomimo flagowego wyposażenia, kosztował na start zaledwie 1499 złotych, co jeszcze do niedawno było nie do pomyślenia. Co więcej, czas zrobił swoje (smartfon ten trafił do Polski prawie cztery miesiące temu) i obecnie można go kupić już za 1299 złotych (mowa oczywiście o oficjalnej dystrybucji w naszym kraju).

Z okazji Czarnego Piątku Honor postanowił dodatkowo obniżyć cenę Honora Play 64 GB. I to do takiego poziomu, że smartfon stanie się właściwie bezkonkurencyjny w swojej klasie – trudno będzie znaleźć coś ciekawszego w tej cenie. 23 listopada 2018 roku model ten ma bowiem kosztować zaledwie 1099 złotych, czyli aż 200-250 złotych mniej niż obecnie!

W obniżonej cenie mają być dostępne wszystkie trzy wersje kolorystyczne Honora Play: >czarna Midnight Black<, >niebieska Navy Blue< i >fioletowa Ultra Violet<. Smartfon w obniżonej cenie kupicie w oficjalnym sklepie marki Honor na Allegro, RTV Euro AGD i x-kom. Warto też wspomnieć, że przy okazji w prezencie otrzymacie kartę microSD o pojemności 64 GB.

Honora Play 64 GB za 1099 złotych kupicie wyłącznie w najbliższy piątek, 23 listopada 2018 roku. Lepiej też zbyt długo się nie zastanawiać, ponieważ oferta będzie ważna tylko do wyczerpania zapasów – a nie sądzę, żeby zabrakło chętnych na wyrwanie tego smartfona w tak atrakcyjnej cenie.

A skoro jesteśmy już w temacie czarnopiątkowych promocji, to najciekawsze oferty, przygotowane na tę okazję przez różne sklepy, firmy i producentów znajdziecie w >naszym live blogu< – gorąco zachęcam do zajrzenia i regularnego śledzenia!

Polecamy również:

https://www.tabletowo.pl/2018/11/07/test-recenzja-opinia-smartfon-honor-play/

Źródło: informacja prasowa