Bang & Olufsen Beoplay H7

Taniej nie kupisz! B&O Beoplay H7 przecenione na iBood.com prawie o połowę

Zakupy większości z nas możemy podzielić na dwie kategorie – „rzeczy, których potrzebujemy” i „rzeczy, których w gruncie rzeczy nie potrzebujemy, ale pojawiają się w tak dobrej cenie, że zastanawiamy się, jak mogliśmy wcześniej bez nich żyć”. Przedostatni weekend stycznia przyniósł nam tego typu ofertę z kategorii audio – zobaczcie sami, jak tanio można wyrwać bezprzewodowe słuchawki B&O Beoplay H7.

Część z Was prawdopodobnie zna internetowy sklep ibood.com. Jeżeli nie, to pozwolę sobie rozwinąć ten akronim – Internet’s Best Online Offer Daily. I w istocie można się pokusić o takie stwierdzenie, bowiem na portalu od czasu do czasu pojawia się promocja, obok które ciężko przejść obojętnie.

Kiedy widzisz dobrą promocję i już wiesz, że nie wytrzymasz…

Na pewno kojarzycie firmę Bang&Olufsen, nazywaną często skrótową jako B&O. Przedsiębiorstwo to zajmuje się produkcją sprzętu audio, przede wszystkim „z wyższej półki”. Może się jednak zdarzyć, że część osób nie będzie musiało aż tak sięgać, bowiem na wspomnianej stronie model Beoplay H7 został przeceniony o prawie połowę.

 

Jak sami widzicie na iBood można kupić ten model za 834,95 złotych (dokładniej rzecz mówiąc – 849,90 złotych z przesyłką). Wątpliwości nie ulega, że to wciąż całkiem dużo, ale jeśli weźmiemy pod uwagę, że zarówno według porównywarek cenowych, jak i cen w innych renomowanych sklepach kosztują one aż 1499 złotych, to promocja jest naprawdę niezła ;).

https://www.youtube.com/watch?v=CANIVBKNpWY

Warto zaznaczyć, że na promocji dostępny jest wyłącznie szary wariant określany jako Natural Leather. Warto zwrócić uwagę, iż są to wokółuszne słuchawki bezprzewodowe, wykonane z aluminium oraz skóry jagnięcej, które wyposażone są w interfejs dotykowy służący do sterowania funkcjami słuchawek. Czas pracy na akumulatorze ma wynosić nawet 20 godzin, a ładowanie – zaledwie 150 minut (a w każdym razie takie wartości podaje producent). Oczywiście nic nie szkodzi, aby skorzystać z dołączonego do zestawu kabla jack i wykorzystywać słuchawki przewodowo,  a po mile spędzonym czasie włożyć je do specjalnego, podróżnego etui.

źródło: @MironNurski, iBood, GIPHY