Promocja: Blackberry Playbook 64GB za 570 złotych - Tabletowo.pl

Promocja: Blackberry Playbook 64GB za 570 złotych

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Promocja: Blackberry Playbook 64GB za 570 złotych BlackBerry Nowości

Ile byście byli w stanie zapłacić za 7-calowy tablet znanego – zwłaszcza w środowisku biznesowym – producenta, z dwurdzeniowym procesorem, GPS i 64GB pamięci wewnętrznej, o którego jakość wykonania nie trzeba się martwić? Tysiąc? Półtora? Dziś – i tylko dziś – można takowego nabyć za jedyne 570 złotych (540 + 30 przesyłka) w ofercie iBood. Mowa o Blackberry Playbook.

Ostatnio o tabletach Blackberry (już nie Research in Motion) mówiło się całkiem sporo, czego doświadczyliśmy chociażby w minionym tygodniu. Początkowo pojawiały się plotki, że kanadyjski koncern niebawem zaprezentuje kolejne interesujące nas urządzenie, które później zostały zdementowane. W dodatku przez samego CEO BlackBerry, Thorstena Heinsa. Skoro w planach nie ma nowego tabletu, a w magazynach wciąż jest pokaźny (jak się możemy domyślać) składzik egzemplarzy modelu Playbook, to w jakiś sposób trzeba przypominać klientom o jego istnieniu. Między innymi takimi akcjami, jak dzisiejsza.

Zanim jednak przejdę do przypomnienia parametrów Blackberry Playbook, należy zwrócić uwagę na jeszcze jeden ważny fakt. Co prawda kupując ten sprzęt wchodzimy w posiadanie tabletu, którego premiera miała miejsce wiele miesięcy temu, jednak producent o nim nie zapomniał i cały czas wspiera. Dobrym tego potwierdzeniem jest zapowiedziana dla niego aktualizacja do najnowszej wersji systemu – Blackberry 10.

Specyfikacja:
– 7″ 1024 x 600 pikseli,
– dwurdzeniowy procesor TI OMAP 4430 1GHz,
– 1GB RAM,
– 64GB pamięci,
– BlackBerry Tablet OS 2.0,
– aparat 5 Mpix,
– kamerka 3 Mpix,
– GPS,
– wyjście microHDMI,
– port microUSB,
– WiFi 802.11 a/b/g/n,
– Bluetooth 2.1,
– wymiary: 194 x 130 x 10 mm,
– waga: 425 g.

Ofertę iBood znajdziecie pod tym adresem. Warto pamiętać, że jest jednodniowa – ważna jedynie do końca dzisiejszego dnia.

Dzięki wszystkim za cynk! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona