Promocja: bilet na pociąg POLREGIO nawet do 50% taniej z VISA Checkout. 50%, czyli… maksymalnie 10 złotych | Tabletowo.pl

Promocja: bilet na pociąg POLREGIO nawet do 50% taniej z VISA Checkout. 50%, czyli… maksymalnie 10 złotych

Dołącz do dyskusji 0

Warto wykorzystać każdą okazję, żeby zaoszczędzić trochę grosza. Tym razem POLREGIO wraz z VISA przygotowali promocję, dzięki której pasażerowie kupią bilet na pociąg nawet o 50% taniej.

Jeżeli ktoś z Was regularnie podróżuje koleją i korzysta z usług POLREGIO, na pewno nieraz szukał sposobu, aby zaoszczędzić na biletach. Warto więc skorzystać z promocji, przygotowanej przy współpracy z VISA, dzięki której w kieszeni zostanie nieco grosza. Szczególnie, że obowiązuje ona zarówno przy biletach jednorazowych, jak i okresowych.

Aby skorzystać z promocji, należy zakupić bilet poprzez stronę internetową POLREGIO i jako metodę płatności wybrać VISA Checkout. Trzeba jednak dodać, że oferta skierowana jest do osób, które jeszcze nie regulowały należności za bilet w ten sposób, aczkolwiek jeśli płaciły za swoje zakupy na innych platformach, nadal mogą wziąć udział w przywoływanej promocji (a przynajmniej tak wynika z regulaminu). Jeżeli natomiast ktoś nie ma jeszcze swojego konta, musi je założyć.

Zasadę działania VISA Checkout przedstawiono na poniższym filmie:

Rabat naliczy się automatycznie. Według regulaminu jest to 50% wartości biletu, aczkolwiek nie więcej niż 10 złotych. Trzeba też pamiętać, że promocja nie obowiązuje, jeżeli użytkownik dokona płatności poprzez VISA Checkout za pośrednictwem formatki płatniczej PayU. Oferta jest ważna do 10 maja 2018 roku lub do wyczerpania puli, przeznaczonej na rabaty. Organizator zastrzega sobie również prawo do wcześniejszego jej zakończenia, jak i przedłużenia. Warto także dodać, że bilet zakupiony z rabatem nie podlega zwrotowi ani wymianie.

Regulamin promocji Kup bilet z Visa Checkout

Źródło: @POLREGIO_PL

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona